На голову Новини Передвиборна гречка подорожчала! Чим тепер підкуповують електорат

Передвиборна гречка подорожчала! Чим тепер підкуповують електорат

81
0

Гречка стала символом політичної корупції, про це, коментуючи передвиборчу компанію в семи мажоритарних округах, заявив голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

Зрештою, виборча технологія просто набула нових форм. Кошель наводить ряд яскравих прикладів “заманухи” електорату. Так, на 206-му окрузі Григорій Ткаченко, кандидат від “Аграрної партії” роздає всім виборцям енергозберігаючі лампочки. Кандидат в депутати аргументує такі дії тим, що він не перевищує законодавчий бар’єр по підкупу, оскільки лампочки придбав оптом за 43 гривні за гроші виборчого фонду.

Наступним яскравим прикладом, який наводить Олексій Кошель, є роздача сільськогосподарського інвентаря на 23 окрузі Сергієм Булой, який балотується в депутати від “Радикальної партії”. У цьому випадку кандидат в депутати стверджує, що його дії не є підкупом, він просто роздає символ його політичної партії.

Як повідомляє громадянська мережа ОПОРА, в Херсоні на святі, організованому в честь Дня Рибака та Нептуна, на 183 окрузі, роздаючи рибацький інвентар, агітували за кандидата від партії “Відродження” Михайла Опанащенко.

На 85 окрузі в Калуші команда самовисуванця Володимира Цвіля зробила феєричне свято для малечі. Дітлахі безкоштовно отримували призи і морозиво, розважались з аніматорами.

І це далеко не всі нові ідеї кандидатів у депудати, які готові надавати матеріальні вигоди електорату в обмін на “галочку” навпроти свого прізвища.

znaj.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я