На голову РУХ Ветеранів і Пенсіонерів Пенсіонери виживають, а міністр соцполітики Рева тим часом за місяць отримує…

Пенсіонери виживають, а міністр соцполітики Рева тим часом за місяць отримує…

538
0

Поки мешканці України з нетерпінням і хоч якоюсь надією на кращі зміни чекають парламентські вибори, Андрій Рева “працює”. А тепер увага… За минулий місяць Андрій Олексійович “заробив” 54 тисячі 450 гривень!!! Включаючи 14 тисяч 545 гривень премії за якісь “покращення” на роботі!

Просто реальна урядова фантастика від його шефа Гройсмана… 

 

За один місяць, він отримав стільки, скільки простий пенсіонер в кращому випадку отримає за 3 роки!!! Це вже переходить всі межі розуміння і здорового глузду!

В той час коли мільйони Українців не живуть, а виживають, деякі обрані урядові персонажі отримують ЧОМУСЬ такі солідні зарплати! У зв’язку з цим можна сказати лише одне: ДАВНО ПОРА все це припиняти!!!

Бо терпіння в простих людей вже ЗНОВУ закінчується…

Користувачі соціальної мережі розкритикували міністра соцполітики і Кабмін на чолі з Володимиром Гройсманом, який призначив йому таку велику зарплату!!! Чимало авторів впевнені, що чиновники живуть за рахунок бідних пенсіонерів…

“Щоб він жив на мінімалку? Тварь”; “А премія за що? !!! за те, що знищує пенсіонерів?”; “Козляра, так тебе, тварюка, на шибеницю. А за всім цим стоїть Гройсман. Він ще розповідав що на нього Порох тиснув. Немає Пороха. Народ виживає на мінімальних пенсіях і зарплатах а ці виродки як жіровали так і жирують. За що йому така премія. Нехай Гройсман відповість за те що народ жебрак”; “Пенсіонерний людожер, пора закінчувати збагачення на старих”; “Премія заслужена! Уявіть скільки заощадив і недоплатив багатьом пенсіонерам навіть ними ж призначених прожітчного мінімуму”; “Зарплата для міністра нормальна. Інша справа, що міністр працює тільки на себе і зовсім не намагається щось зробити для людей”…

Багато платників податків запропонували жорстоко покарати Андрія Реву за його погану роботу. Коментатори запропонували найрізноманітніші способи справедливої ​​розправи над міністром всього страждання пенсіонерів:

 

“Забрати гроші, залишити різніцю- мінімалку за 5 років”; “У таких потрібно забирати Все”; “Посадити його на пенсію рядового пенсіонера і нехай їсть в кращому випадку капусту і чорний хліб”; “Повна конфіскація майна і посадити на ставку 4000 грн”; “Цю мразь треба повісити вниз головою і кожен пенсіонер плюне йому в пику”.

 

ВТІМ, Є ПЕРСОНАЖІ В УРЯДІ ГРОЙСМАНА, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ ПРОСТО ЗАХМАРНІ ЗАРПЛАТИ!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я