На голову Економіка Пенсіонер в Україні? Співчуваємо… Колеги з Європи

Пенсіонер в Україні? Співчуваємо… Колеги з Європи

555
0

В Європі, пенсіонери, вийшовши на пенсію, їздять світом. В Україні — йдуть по світу з торбами.Прикро, але це правда, яку бачать всі, крім пихатих реформаторів!

Що можуть знати про життя пенсіонерів ситі, вгодовані, багаті злодії, які написали Пенсійну Реформу для мешканців України?….

Не знають і знати не хочуть, що більшість пенсіонерів ледве виживають на 2 тисячі грн і ЩО дозволяють собі на свята!

Виходячи з аптеки плачуть і просять в Бога легкої смерті!

Стоять з простягнутою рукою, ховаючи очі, бо гріх накласти на себе руки.

А фантастичні пенсії отримують лише колишні корумповані судді та прокурори, які роками брали хабарі та нажили шалені статки на чужому горі!

В Європі, пенсонери, вийшовши на пенсію, їздять світом. В Україні — йдуть по світу з торбами.

Прикро, але це правда, яку бачать всі, крім пихатих реформаторів!

Ну а пенсіонери змушені у судах відстоювати своє ЗАКОННЕ право на гідну пенсію, яку та ж держава в особі уряду в них же й забирає!!!

Ось приклад…

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду: судді-доповідача – Гімона М.М., суддів: Берназюка Я.О.,                    Мороз Л.Л., Коваленко Н.В., Кравчука В.М., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без виклику учасників справи зразкову справу № 240/5401/18 за позовом ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області про визнання дій протиправними, зобов’язання здійснити перерахунок та виплату пенсії,

В С Т А Н О В И В:

І. РУХ   СПРАВИ

  1. ОСОБА_2 (далі – ОСОБА_2, позивач) звернувся до суду з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області (далі – відповідач, Головне УПФ), в якому просив:

визнати протиправними дії Головного УПФ щодо зменшення основного розміру призначеної пенсії з 83% до 70% сум грошового забезпечення починаючи з 1 січня 2018 року;

зобов’язати відповідача здійснити перерахунок та виплату призначеної пенсії в основному розмірі 83% сум грошового забезпечення починаючи            з 1 січня 2018 року відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” від 9 квітня        1992 року № 2262-ХІІ (далі – Закон № 2262-ХІІ), постанови Кабінету Міністрів України “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб” від 30 серпня 2017 року № 704 (далі – Постанова КМУ № 704), з урахуванням проведених виплат….

На підставі викладеного, керуючись статтями 245, 246, 290 Кодексу адміністративного судочинства України, Верховний Суд

В И Р І Ш И В:

  1. Позов ОСОБА_2 задовольнити!!!
  2. Визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області щодо зменшення відсоткового значення розміру пенсії з 83% до 70% сум грошового забезпечення.
  3. Зобов’язати Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області (вул. О. Ольжича, 7, м. Житомир, 10003, ЄДРПОУ: 13559341) здійснити з 1 січня 2018 року перерахунок пенсії ОСОБА_2 (АДРЕСА_1, 10004, РНОКПП: НОМЕР_1) відповідно до статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служб, та деяких інших осіб», у порядку і розмірах визначених постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб», виходячи з відсоткового значення розміру пенсії 83% сум грошового забезпечення, та здійснити виплату з урахуванням виплачених сум.
  4. Стягнути на користь ОСОБА_2 (АДРЕСА_1, 10004,РНОКПП: НОМЕР_1) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області (вул. О. Ольжича, 7, м. Житомир, 10003, ЄДРПОУ: 13559341) судові витрати у вигляді судового збору в розмірі 704 (сімсот чотири) гривні 80 копійок

Рішення Верховного Суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду…

Втім, ще є невелика надія на нову владу, Зе уряд…

Однак шлях подальшого розпродажу останніх державних  підприємств та землі невідомо куди їх заведе…