На голову Новини Парубій: Імпічмент президента недоречний у час війни…

Парубій: Імпічмент президента недоречний у час війни…

238
0

В умовах російської агресії було б небезпечним для держави і неефективним порушувати питання щодо імпічменту президента Петра Порошенка. Таку думку висловив голова Верховної Ради Андрій Парубій у інтерв*ю для ЗМІ

“Я хочу нагадати, що ми, крім розвитку народовладдя, маємо ще війну з російським агресором. Я ніколи б не став про це забувати при ухваленні будь-яких рішень. І я, працюючи, зокрема, в РНБО, вивчав методи і способи, якими діє Російська Федерація і спецслужби проти нас”, – сказав він.

“Один із методів, на які витрачається не менше коштів, як на війну, – це метод розбалансування зсередини, конфлікт усередині влади, конфлікт між владою і суспільством і розбалансування всієї системи влади”, – додав спікер.

“Я говорив публічно деяким головам фракцій, що в час, коли Україна веде війну проти російського агресора, чинити атаки, порушувати питання імпічменту президента України, який одночасно верховний головнокомандувач української армії, є непродуктивним, є неефективним для країни”, – наголосив Парубій.

За його словами, для ухвалення закону про імпічмент було багато часу і ще буде “під час нашого мирного життя”.

Президент як верховний головнокомандувач відповідає також за вектор оборони.

“Незалежно від прізвища керівника інституту влади, неприпустимо підважувати, ставити під сумнів цей інститут влади в такий важкий для країни період. Я думаю, це не входить у першочергові завдання, які стоять перед нашою країною”, – сказав Парубій.

Він додав: сьогодні “не є добрим” час для винесення питання про імпічмент президента.

Як відомо, фракція “Самопоміч” наполягає на внесенні до порядку денного сесії законопроекту про імпічмент президента.

В українському законодавстві передбачена можливість висловлення недовіри і зняття з посади обраного президента, але немає відповідного закону, який би унормував цю процедуру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я