На голову Новини Партію “Батьківщина” Юлії Тимошенко спонсорують студенти і солдати, але пояснити, звідки мільйони,...

Партію “Батьківщина” Юлії Тимошенко спонсорують студенти і солдати, але пояснити, звідки мільйони, не можуть!

281
0

Партії Юлії Тимошенко “Батьківщина” перераховували мільйон гривень студенти, солдати, касири, безробітні та пенсіонери, дехто з яких навіть не здогадувався про свою благодійність!!!

Джерело: Bihus.info

Дослівно: “”Батьківщина” – один із найстабільніших лідерів з тіньового фінансування своєї політичної сили. Великі суми на рахунки партії регулярно вносять підставні фізособи та компанії з ознаками фіктивності. Реального спонсора політсила при цьому не показує, вдаючи, що існує саме завдяки цим самим непрозорим пожертвам”.

Деталі: Таким чином партія обходить закон, яким встановлені суттєві обмеження щодо фінансування політсил в країні і зобов’язання показувати всі надходження і витрати.

У третьому кварталі 2019 року партія назбирала пожертв на понад 90 мільйонів гривень. 

Серед благодійників партії – 21-річний Олександр Стецюк з села Дмитрушки Уманського району. Він – син головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації Людмили Стецюк.

Сукупний дохід родини, який складається з двох зарплат і двох пенсій батьків, не дотягував до 240 тисяч гривень, однак це не завадило юнаку перерахувати майже 1,5 мільйона для “Батьківщини”. Звідки такі гроші у сина, освітянка Людмила Стецюк пояснити не захотіла.

Ще на 1,45 мільйона поповнила рахунок “Батьківщини” дівчина Олександра Стецюка Аліна Качур. 20-річна студентка пояснила, що “просто зберігала, накопичувала і перерахувала” гроші партії. Вірите цим казкам?

В один день разом зі Сецюком та Качур по 1,5 мільйона гривень на рахунок “Батьківщини” внесли їхні друзі Ірина Погуляйко та Анна Крижановська, які є студентками факультету соціальної роботи Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Шевченка.

Стільки ж “Батьківщині” перерахувала подруга Аліни Качур Лілія Кізлик з Краматорська, яка працює офіціанткою в одній з місцевих піцерій!!!

Також в середині липня по півмільйона перерахували ще двоє студентів Уманського педагогічного коледжу – Іван Хлівний з факультету дошкільної освіти та Вікторія Бульба з факультету початкової освіти.

Жертвували “Батьківщині” і майбутні педагоги з Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Зокрема, Сніжана Еверт з факультету дошкільної та корекційної освіти перерахувала 1,6 мільйона гривень, а Дар’я Мартинюк з факультету соціальної роботи докинула партії 1,3 мільйона гривень.

По пів мільйона перерахували сестри Анна Запорожець та Ольга Калашник з села Сушківка Уманського району. Мати дівчат каже, що не знає, хто міг подати такі відомості, бо студентки з села таких грошей не мають.

Також не вірить у те, що син міг віддати “Батьківщини” 1,3 мільйона гривень, і мати Артура Смілянця з Умані. Жінка-підприємиця минулого року заробила трохи більше 47 тисяч гривень, її чоловік, начальник караулу у пожежній частині, – понад 120 тисяч гривень. Сам Артур наразі служить в армії.

“Bihus.info” відзначає, що низка спонсорів політсили Юлії Тимошенко заявили, що справді перераховували гроші, однак пояснити звідки у них такі кругленькі суми, не змогли.

10 грудня 2019 “Наші гроші з Денисом Бігусом” повідомили, що у третьому кварталі 2019 року партію “Слуга народу” фінансували фізичні та юридичні особи, частина з яких мала явні ознаки фіктивності, а також фірми з орбіти фігуранта справи Гандзюк голови Херсонської облради Владислава Мангера