На голову Новини Партія пенсіонерів України вийшла на мітинг, щоб захистити право на гідне життя...

Партія пенсіонерів України вийшла на мітинг, щоб захистити право на гідне життя вінничан(ВІДЕО)

84
0

Сьогодні Партія пенсіонерів України зібрала вінничан під міською радою аби захистити їхні права на гідне життя!

Зокрема, члени партії розповіли жителям міста як вберегти себе від шахрайського Закону України №417 «Про особливості здійснення права власності у багатоповерхових будинках».
– За створеним штучно станом, коли зубожіння населення досягає критичного, спекулюючи на тязі людини до власного, за досвідом славетних 90-х, коли були розграбовані та «приватизовані» національні багатства країни вибраними, за наданням можливості приватизувати житло у багатоквартирних будинках мешканцями будинку, влада не вирішила, а загострила створене становище у житлово-комунальному секторі прийняттям закону №417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», у якому за благими намірами потурають вимоги Цивільного та Житлового кодексів (Ц.К. та Ж.К.) України. 
Багатоквартирні будинки фактично виводяться з комунальної власності для передачі підготовленим управителям – приватним особам. 
Як здійснюється управління приватизованим майном в Україні – коментарі зайві. Те ж саме чекає і виконання вимог цього Закону, – аргументував Петро Гандурський, кандидат в депутати до Вінницької міської ради, від Партії пенсіонерів України, по виборчому окрузі №32.

Інший кандидат від Партії пенсіонерів України Андрій Верич, який балотується до міськради по виборчому окрузі №40, зауважив, що: “Вінницькій територіальній громаді, її небайдужим громадянам та громадським організаціям треба зрозуміти, що прийняття даного закону, як фінішу реформування у житловому господарстві, зовсім не є випадковим. Тому що попереднім був закон, прийнятий з умисно невиразною назвою: Закон України №1198-VII від 10.04.2014 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії», у якому були узурповані права громадян у взаємовідносинах з комунальними підприємствами. І це у час, коли новою владою ще не були визначені шляхи реформування та розвитку країни! 
А далі – заморожені зарплати, пенсії, підвищення цін на продукти харчування, товари підвищеного попиту і підвищення вартості комунальних послуг у багато разів, не відповідаючих здоровому глузду, чого не спромоглись навіть «папєрєдніки». Коли в країні є всі можливості, не перекладаючи на завтра, вже сьогодні забезпечити відродження економіки і виробництва різноманітних товарів для забезпечення поповнення бюджету, європейського рівня життя народу України. Треба тільки політична воля керівників держави. 
Влада ж вибрала інший, не відповідаючий волі народу, шлях, а населення своїм терпінням підтримує її дії, незважаючи на відверте над ним знущання!” – підсумував Андрій Верич.

В той же час, Віктор Малиновський, якого Партія пенсіонерів України висунула на посаду Вінницького міського голову, закликав вінничан прокидатись та зробити свій правильний вибір на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2015 року.

Під час акції вінничани вигукували ім’я Моргунова – кандидата на посаду Вінницького міського голови від Європейської партії, запрошуючи його на відкриту дискусію з Вікторем Малиновським. Однак, як виявилось Сергій Моргунов перебуває, вкотре за рік, у відпустці. Відтак до людей вийшов один з його заступників… та діалог не вдався! 
Детальніше дивіться у відеосюжеті.

[iframe width=”854″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/DLBf-fbwFRQ” frameborder=”0″ allowfullscreen ] [iframe width=”854″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/aYsXZQxn_w8″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я