Новини Партія пенсіонерів прозвітувала перед вінничанами(ФОТО)(ВІДЕО)

Партія пенсіонерів прозвітувала перед вінничанами(ФОТО)(ВІДЕО)

550
0

Сьогодні Народне Віче відбувалось за незвичним для вінничан сценарієм, – пенсіонери звітували перед однодумцями про пророблену роботу. Звітувати було про що, адже дворічна робота Народної ради Майдану Вінниччини, яка нещодавно обєдналась з Партією пенсіонерів і вирілишили разом йти на місцеві вибори, принесла свої плоди.

Ведучий заходу Петро Гандурський зауважив, що перед вінничанами мала б звітувати провладна партія та зокрема її очільник С.Моргунов. Однак вони наразі зайняті передвиборчим ремонтуванням стежичок, насаджуванням деревців та організацією різноманітних концертів…

Віктор Малиновський, кандидат в мери від Партії пенсіонерів України, розпочав звіт з подяки небайдужим людям похилого віку, які майже два роки щонеділі збираються на Майдані з метою достукатись до чиновників та розпочати з ними діалог.

Діалог, нажаль, так і не вдався. Вінницька влада усіляко ігнорує свою громаду. Між тим, коли на акцію протесту щодо скасування безкоштовного проїзду для пільгових категорій вінничан, до міськради вийшло три тисячі пенсіонерів, пан Моргунов таки був змушений почути голос народу.

Тоді, зрозумівши, чим загрожують йому такі масові акції протесту, Сергій Моргунов послав своїх заступників вислухати вимоги вінничан… А згодом безкоштовний пільговий проїзд таки продовжили! Хоча ще довго із засобів оповіщення в громадському транспорті звучала ода чиновникам міської ради, які ніби-то пожаліли своїх громадян, звернулись до Кабінету Міністрів і… проблему усунули.

 Змушений був дослухатись до вінницьких пенсіонерів і начальник обласного водоканалу Василь Сиско.

Люди були обурені, що з них здирають кошти за повірку/монтаж/демонтаж/пломбування приладів обліку води, в той час коли всі регіони України, включили цю послугу до тарифу за водопостачання та водовідведення.

Під напором Віктора Малиновського та його «бабусь» Василь Сиско погодився на відкриту зустріч з громадою, за участі голови Вінницької облради Сергія Свитка.

Тоді, на зустрічі, начальник КП «Вінницяоблводоканал» пообіцяв публічно, що з 1 липня вони припинять повірку лічильників, до поки не врегулюють питання з тарифом.

Також в той день, пан Сиско гарантував, що незабаром між водоканалом та вінничанами розпочнуть заключати прямі договори, що дозволить прибрати посередника між виробником – надавачем послуг та споживачем, суттєво знизить вартість водопостачання та водовідведення.

На сьогодні, договір розроблений та, нажаль, він суперечить Закону «Про житлово-комунальне господарство», відтак пенсіонери, що контролюють дане питання, дали обласному водоканалу 10 днів на осунення неточнотей в договорі. Якщо ж через зазначений термін ситуація не зміниться – активні пенсіонери готові навідатись в гості на комунальне підприємство. І тоді розмова з керівником водоканалу вже буде іншою.

Між іншим, вінничан обурює якість питної води. Тому це питання буде також стояти перед керівництвом водоканалу, до повного його вирішення.

А тим часом, група людей похилого віку, які є членами «Школи старших по будинкам» продовжують проводити робочі засідання з питань ЖКГ, за участі заступника міського голови Сергія Моргунова Ігоря Корольчука, юристів міської ради та представників «Облгазу», «Обленерго», «Облводоканал» та ін.

На одному з таких засідань, активістами спільно було вирішено залучити муніципальну страхову компанію до накопичування коштів на капітальні ремонти багатоповерхових будинків.

За дворічний час активної роботи, пеносіонери на чолі з незмінним лідером Віктором Малиновським провели більше сотні акцій протесту, публічних зібрань на Майдані та маршів порожніх каструль…

 

Більш детальний звіт вінницьких пенсіонерів читайте у спецвипуску газети «Голос народу+»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я