Новини Партія Палиці хотіла “купити” козака Гаврилюка

Партія Палиці хотіла “купити” козака Гаврилюка

428
0

Народний депутат Михайло Гаврилюк розповів, як ініціатори створення депутатської групи Українська опозиція (Укроп) в грудні 2014 року пропонували йому залишити лави Народного фронту, передає LB.ua.

– Це було, коли Укроп ще не з’явився на бігбордах, а вони тільки планували створити депутатське об’єднання в Раді. Хотіли, щоб я вийшов з фракції Народного Фронту. Їм здавалося, що я дуже погано живу і що моє життя потрібно покращити: щоб я міг їздити на курорти, мав особисту машину. Вони подумали, що для людини – це найважливіші речі у житті. Зрозуміло, що я відмовився.
 
Зазначимо, що зазначена депутатська група так і не була сформована, хоча пропозиції про входження отримали позафракційні депутати Дмитро Ярош, Андрій Білецький, Володимир Парасюк та інші. У червні 2015 року Укроп був оформлений у політичну партію, але вже як Українське об’єднання патріотів. До політради партії входять Борис Філатов та інші близькі до Ігоря Коломойського люди – Ігор Палиця, Андрій Денисенко, Геннадій Корбан, пише fakty.ictv.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я