На голову Новини Парламенти країн-засновниць ЄС закликали створити Європейську Федерацію

Парламенти країн-засновниць ЄС закликали створити Європейську Федерацію

148
0

Напередодні зустрічі голів національних парламентів країн ЄС з нагоди святкування 60-річного ювілею Євросоюзу голови парламентів чотирьох країн-засновниць ЄС закликають до тіснішої політичної інтеграції в ЄС.

Про це йдеться у відкритому листі голів нижніх палат парламентів Франції, Німеччини, Люксембургу та Італії, прередає “Голос Народу” з посиланням на “Європейську правду

“Саме тепер настав час перейти до тіснішої політичної інтеграції, до створення Федеративного Союзу держав з великими повноваженнями. Ми знаємо, що така перспектива викликає сильний опір, але не можна допускати, щоб через бездіяльність все було паралізоване. Ті, хто вірить в європейські ідеали, мають отримати можливість відродити ЄС на новому рівні, а не безпорадно спостерігати за його занепадом. І США, які не захочуть відразу приєднатися до неї, мають отримати змогу зробити це пізніше”, – йдеться у тексті листа.

Підписанти листа висловили переконання у тому, що Європа має об’єднуватися на тлі великих труднощів, з якими зіткнувся ЄС.

“Ми повинні мати мужність, щоб віддати частину суверенітету в багатьох секторах, в яких розпорошені дії держав зараз абсолютно неефективні і приречені на поразку: від глобального потепління до енергетичної політики, від фінансових ринків до правил імміграції, від ухилення від сплати податків до боротьби з тероризмом”, – наголошують ініціатори листа.

“З цієї точки зору, ювілейні урочистості у Римі мають бути доброю нагодою для активізації духа установчих договорів Європейського співтовариства держав. Цю можливість не можна втрачати”, – резюмують автори заяви.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я