На голову Економіка Пандемія коронавірусу прикриття для мародерів…Школа Гройсмана!

Пандемія коронавірусу прикриття для мародерів…Школа Гройсмана!

606
0

Світлина від Вінниця Корупційна.Навіщо під час пандемії Вінницька міська рада фінансує ліквідоване підприємство?Спойлер — бо вважають вінничан за вівців, яких можна “стригти” вічно.

Ліквідоване в кінці минулого року «через недоцільність подальшої діяльності» комунальне підприємство «Вишенькаміськтеплоенерго» продовжує отримувати кошти із міського бюджету.

Під час пандемії коронавірусу, 26 березня, вінницькі депутати затвердили фінансовий план підприємства і подарували майже 122 тисячі гривень, хоча воно не має майна та не обслуговує ніякі мережі. У відповіді Вінницької міської ради на запит журналістів видання Vlasno.info, датований 23 грудня 2019 року, повідомляється наступне:
1. КП «Вишенькаміськтеплоенерго» на надає жодному об’єкту міста Вінниці послуг з централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання.
2. У КП «Вишенькаміськтеплоенерго» відсутні котельні.
3. У КП «Вишенькаміськтеплоенерго» відсутні теплові мережі.
4. У КП «Вишенькаміськтеплоенерго» відсутні абоненти».

Виникає питання: для чого більше року тому Вінницька міська рада створила комунальне підприємство зі статутним капіталом 7 млн.грн, декількома співробітниками, які нічого не роблять, через рік його ліквідувала, але продовжує оплачувати діяльність з кишень вінничан? Адже за фінансовим планом майже 100 тис.грн піде тільки на оплату роботу двох співробітників.

Відповідь у імені, на даний момент вже колишнього, директора даного КП, який за сумісництвом є помічником депутата від «Вінницької Європейської стратегії» Гройсмана, секретаря міськради Павла Яблонського.ВМТЕ | Керівництво Максим Білик у своїй свіжій декларації за 2019 рік вказав річну зарплату отриману на «Вишенькаміськтеплоенерго» близько 394 тис. грн. Майже в таку ж суму йому обійшлася придбана у 2019 році ще одна квартира. Сам Максим Сергійович не сильно відстає від свого «покровителя» і має декілька мільйонів готівкою та рахунках.

Цікаво, що у декларації перед звільненням колишній директор вказав заробітну плату майже 67 тис.грн, а вже через тиждень в уточненій близько 394 тисяч. Тому скільки грошей з міського бюджету отримав помічник Яблонського – невідомо.

Помічницею Яблонського є і дружина Максима – Ольга. У 2018 році Ольга Білик отримала від виконкому ВМР заробітну плату у розмірі майже 122 тис.грн. Вона ж у минулому році взяла позику у розмірі 430 тисяч гривень від ТОВ «Свіжа преса Поділля». Більшу частину акцій підприємства володіє Ігор Ревтюх. Він також директор компанії «Медіа СВ», яку пов’язують з Володимиром Гройсманом. Владимир Гройсман: изжить синдром провинциализма | DsnewsЗ 2008 по 2016 рік керівником ТОВ «Медіа СВ» був саме Павло Яблонський. Саме ця компанія володіє кіосками «Преса», яким під час карантину дозволили працювати.

Схоже, для того, щоб уникнути скандалів, Максима Білика 11 березня перевели працювати першим заступником генерального директора в КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» , а директоркою «Вишенькаміськтеплоенерго» стала колишня головна бухгалтерка підприємства – Сілко Ірина Миколаївна.

Можливо, після того, як помічник депутата заробив на квартиру, підприємство таки ліквідують дійсно, а не продовжать «годувати» за рахунок вінничан.

Джерело

#міськрада #яблонський #мерія #гройсман #корупція