На голову Новини Озброєні диверсанти та криміналітет порушили Женевські декларації – Антитерористичний центр

Озброєні диверсанти та криміналітет порушили Женевські декларації – Антитерористичний центр

142
0

 Антитерористичний центр при СБУ заявив, що готовий взаємодіяти з представниками Місії ОБСЄ, які розпочали свою роботу в Україні, і надавати їм вичерпну інформацію, забезпечивши безпосередній доступ до усіх матеріалів та об’єктів.

 Антитерористичний центр при СБУ заявив, що готовий взаємодіяти з представниками Місії ОБСЄ, які розпочали свою роботу в Україні, і надавати їм вичерпну інформацію, забезпечивши безпосередній доступ до усіх матеріалів та об’єктів.

Як інформує прес-служба СБУ, на сьогодні пріоритет перед будь-якими військовими діями мають дії, які проводить ОБСЄ, і наше головне завдання – надати можливість міжнародним спостерігачам сприяти роззброєнню та зупиненню подальшої ескалації насильства в регіоні.

«Міжнародні спостерігачі мають отримати змогу особисто проконтролювати виконання Росією озвучених в Женеві заяв про звільнення адмінбудівель та здачу зброї бойовиками.


Ті, хто не здає зброю і продовжує тероризувати населення, і є саме тими, хто заважає виконувати Женевські декларації. У СБУ вже достатньо доказів того, що безпосереднє відношення до таких дій мають співробітники спецслужб Росії »
, – йдеться у повідомленні.

Україна зі свого боку, дотримуючись Женевських угод, на Пасхальні свята призупинила активну фазу АТО.

«Проте всупереч цим домовленостям вчора та позавчора озброєні правопорушники вдались до провокацій, захопили заручників (у тому числі керівника райвідділу міліції, журналістів), при цьому вимагали за заручників зброю. Такими діями озброєні диверсанти та криміналітет цинічно та зухвало порушили чотиристоронні домовленості. Українська сторона рішуче засуджує злочини, які перекреслюють можливість мирного врегулювання », – наголошують в СБУ.

Як відзначають в СБУ, разом з тим, суб’єкти АТО відповідно до компетенції, визначеної чинним законодавством України, у взаємодії зі Збройними силами України, продовжують заходи для рішучої протидії збройним нападам, захопленню заручників та іншим злочинам проти мирного населення в Донецькій області. Така протидія здійснюється під повним міжнародним контролем ОБСЄ.

 

Джерело: Вголос

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я