На голову Економіка Ощадбанк видав 22 мільйона доларів кредиту фірмам бізнесменів у розшуку!!!

Ощадбанк видав 22 мільйона доларів кредиту фірмам бізнесменів у розшуку!!!

136
0

КУДИ зникають державні (НАРОДНІ!!!) гроші? Дякуйте отаким банкірам-нездарам! Державний Ощадбанк видав у кредит 22 мільйона доларів фірмам, які входять до складу “Агроінвестгруп” Миколи Кучеренка, який разом із сином Віталієм переховуються від правоохоронних органів за межами України!

Про це повідомляє посилання на постанову Шевченківського райсуду Києва.

Повідомляється, що суд у рамках кримінального провадження надав Службі безпеки тимчасовий доступ до документів, які знаходяться у розпорядженні банку.

Зокрема, доступ надали до договорів кредитної лінії, укладеними між Ощадбанком і Іст Оілс Україна, до іпотечних і договорів застави, поруки, яким дані кредити були забезпечені; протоколам засідання кредитного комітету банку, рішенням про узгодження і видачі позик.

За даними СБУ, із жовтня 2018 року по січень 2019-го посадові особи низки компаній, що входять до складу “Агроінвестгруп”, за вказівкою двох фактичних власників вивозили зерно з державного “Аграрного фонду” на окуповану територію Донецької та Луганської областей (ОРДЛО). Там вони перепродували зерно за значно завищеними цінами.

Продаж було налагоджено через створені ними підприємства, зареєстровані на непідконтрольній владою України території ОРДЛО.

Як зазначили в СБУ, таким чином здійснювалося фінансування діяльності терористичних організацій ДНР і ЛНР.

Всього на елеваторах підприємств “Агроінвестгруп” зберігалося понад 22 тис. тонн зернових “Аграрного фонду” загальною вартістю до 200 млн грн.

В лютому в “Аграрному фонді” заявили, що у них вкрали зерна АЖ на 200 млн грн!!!

“Аграрний фонд” заснований в 2013 році, власником 100% акцій товариства є держава в особі Міністерства аграрної політики та продовольства. Основний вид діяльності – закупівля зернових за форвардними контрактами, продаж мінеральних добрив.

“Аграрний фонд” входить до топ-10 найбільш прибуткових державних підприємств агросектору. Протягом 2016-2018 років ПАТ “Аграрний фонд” сплатив державі 211,5 млн грн дивідендів.

До речі, будучи керівником Нацбанку, Валерія Гонтарева роздала проблемним банкам теж мільйони доларів державних (народних!) грошей, але досі за це не відповіла!…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я