На голову Новини Оприлюднення наказів щодо розпорядження землями

Оприлюднення наказів щодо розпорядження землями

125
0

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру започаткувала практику оприлюднення 100% рішень, що приймаються її територіальними органами щодо передачі у власність чи користування земельних ділянок.

Пілотний проект з оприлюднення даних щодо розпорядження землями реалізується з 15 грудня на території Миколаївської та Чернігівської областей.

Запрошуємо вас скористатись новим функціоналом.

Зайдіть на Публічну кадастрову карту (ПКК) за адресою map.land.gov.ua/kadastrova-karta. Підключіть на ПКК шар «Кадастровий поділ».

Шар_кадастровий_поділ

Інформація про земельні ділянки, щодо яких наявні відомості про розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, відображені на карті сірим та зеленим кольорами.

Сірим кольором відображено земельні ділянки с/г призначення державної власності, щодо яких фізичними або юридичними особами подано клопотання про передачу у власність або користування таких земельних ділянок.

Зеленим кольором відображено земельні ділянки с/г призначення, які було передано у власність або користування фізичним або юридичним особам.

Для перегляду детальної інформації натисніть лівою кнопкою миші на земельну ділянку та перейдіть на вкладку «Наміри» та оберіть «Відомості про розпорядження землями».

Наміри

На екрані відобразиться інформація щодо обраної земельної ділянки.

Відомості_про_розпорядження

Натиснувши «Завантажити файл» можна скачати та ознайомитися з відповідними наказами Держгеокадастру.

Звертаємо вашу увагу, що інформація надається щодо наказів, прийнятих після 15 грудня 2015 року. Перелік областей, на території яких доступна послуга, буде постійно  розширюватись.

 

land.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я