На голову Новини Опозиція повинна визначитись щодо посад в уряді протягом 60 днів – ПР

Опозиція повинна визначитись щодо посад в уряді протягом 60 днів – ПР

187
0

Лідери опозиційних фракцій повинні визначитись не пізніше ніж за 60 днів після відставки Миколи Азарова, чи підуть вони працювати в уряд, але чим швидше вони це зроблять – тим краще для економіки України.

 

 Лідери опозиційних фракцій повинні визначитись не пізніше ніж за 60 днів після відставки Миколи Азарова, чи підуть вони працювати в уряд, але чим швидше вони це зроблять – тим краще для економіки України.

Про це в коментарі повідомив народний депутат Партії регіонів Анатолій Близнюк.

Він зазначив, що Партія регіонів, на відміну від опозиційних фракцій, має 226 голосів для ухвалення кандидатури прем’єр-міністра України, і якщо опозиція за 60 днів не визначиться, то Партія регіонів обере нового голову уряду без їхньої участі.

«Весь уряд України зараз у відставці разом з прем’єр-міністром. Тепер Президент за законом має винести на голосування кандидатуру прем’єр-міністра протягом 60 днів. Чим скоріше опозиція визначиться, тим скоріше буде сформовано уряд. Впевнений, що довше кінця наступного тижня в Україні з новим урядом та новим головою уряду тягнути не будуть», – розповів Анатолій Близнюк.

«Перемови про це ведуть, Віктор Янукович вже запропонував посаду Арсенію Яценюку. Потрібно займатися економікою, треба заробляти гроші та забезпечувати роботу підприємств, збирати податки та робити платежі в державний бюджет, робити соціальні виплати, і так далі. Тому тягнути з прийняттям рішення щодо створення нового уряду не можна», – говорить Близнюк.

З 19 січня між мітингувальниками та працівниками МВС на вулиці Грушевського у столиці тривали масові сутички. Причиною цього стала відмова правоохоронців пропустити мітингувальників до будівлі Верховної Ради. Мітингувальники рушили з Євромайдану під будівлю Верховної Ради з вимогою відмінити так звані «диктаторські закони», прийняті парламентом 16 січня.

28 січня після досягнення домовленості між владою і лідерами опозиції ВР скасувала закони, які викликали обурення.

У той же день прем’єр-міністр Микола Азаров подав у відставку.

Джерело: УНН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я