На голову Сфера ЖКГ ОПЛАТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЗА ТРАВЕНЬ 2017: 40 ТИСЯЧ ВІННИЧАН У ЧЕРВНІ МОЖУТЬ...

ОПЛАТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЗА ТРАВЕНЬ 2017: 40 ТИСЯЧ ВІННИЧАН У ЧЕРВНІ МОЖУТЬ НЕ СПЛАЧУВАТИ?

86
0

Боргом це рахуватися не буде! У червні вінничани отримали платіжки за комунальні послуги за травень без урахування субсидій і їх суми були значно більшими, аніж за попередній місяць. Однак, цю суму можна наразі не сплачувати, а дочекатися платіжки за червень із урахуванням субсидії і оплатити комунальні за 2 місяці разом. Про це розповіла 1 заст. директора департаменту соціальної політики Вінницької міськради Наталія Паламарчук.

— Субсидії на наступний період перераховуються на основі даних про доходи із фіскальної служби. Так сталося, що цю інформацію ми отримали у червні, тоді, коли платіжки уже були надруковані і розіслані.

Однак, зараз перерахунок уже зроблено і за червень вінничани отримають платіжки з урахуванням субсидії за травень також. На даний час приватний сектор через квартальні комітети уже отримав повідомлення про призначення чи не призначення субсидії, — зазначила Наталія Іванівна.

Але на під’їздах чималої кількості будинків ЖЕКи розвісили оголошення про те, що вартість комунальних за травень потрібно сплатити у повному обсязі. Мовляв, несплата “буде рахуватися як заборгованість”, через що мешканцям можуть відмовити у призначенні субсидій.

 З цього приводу Наталія Паламарчук пояснила: субсидія не перераховувалась тим господарствам, які станом на 1 березня цього року мали заборгованість.

— Тобто навіть якщо буде заборгованість за травень, то вона ні на що не впливатиме, адже субсидію уже перерахували. Щоб не було плутанини, мешканці багатоквартирних будинків, які користувалися субсидією минулого року, в липні можуть проплатити вартість послуг за травень і червень. Єдине, домогосподарства, де встановлені індивідуальні засоби обліку газу, води мають подати показники лічильників, — зазначила посадовиця.

Загалом цього року субсидію перераховували 60 186 вінничанам. З них 40 951 особі субсидію призначили. Решті не призначили, оскільки їх доходи не перевищили обов’язкового платежу.

Середній розмір субсидії у Вінниці — 332,7 грн. У порівнянні з минулим роком вона зросла в середньому на 100 грн. Розмір найбільшої субсидії — 2031 грн. А ощадливим вінничанам влада обіцяє віддати “решту” із субсидій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я