На голову Новини “Опять штанга “: Пропаганда “ЛНР” осоромилась через фейкове фото “вбивці Мотороли” (фото)

“Опять штанга “: Пропаганда “ЛНР” осоромилась через фейкове фото “вбивці Мотороли” (фото)

316
0

Загадковим “снайпером з Латвії”, про якого написали пропагандисти, виявився юрист з Москви.

Цікавий курйоз стався за прямої участі терористичних засобів масової інформації. Розміщене повідомлення про те, що ідентифікований передбачуваний вбивця Арсена Павлова “Мотороли”, виявилося пропагандистським фейком, тоді як “латиським найманцем Марком Озоліньшем” виявився московський юрист Максим Чапіс, який шокований цим інцидентом пишуть Патріоти України. 

Насамперед даний фейк був викладений на сторінці в соціальній мережі Twitter під назвою “Вісник Луганська”, пізніше фотографію Чапіса як латиського найманця поширили провідні ЗМІ РФ. Сам Чапіс стверджує, що ці фотографії видалені їм особисто ще в 2013 році, а як вони тепер пов’язані з вбивством “Мотороли” йому не відомо. Тепер же, за його словами, юристу стало страшно виходити в громадські місця.

В даний момент юрист готує скаргу. Видання зазначає, що це вже не перший такий випадок, пов’язаний з його родиною. Раніше його дружину Олену Чапіс видали за загиблу на Донбасі журналістку НТВ. З тих пір, зазначає Чапіс, в соціальних мережах посипалися прокляття на його сім’ю, а пізніше з’ясувалося, що такої журналістки взагалі не було. Він підкреслює, що на практиці складно встановити особу, яка порушила права громадянина, і тому, люди фактично безпорадні в соціальних мережах.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я