На голову Новини ООН заявила: Україна більше не демократична держава!!! Порошенко, АУ?

ООН заявила: Україна більше не демократична держава!!! Порошенко, АУ?

167
0

Опублікований напередодні остаточний варіант доповіді спеціальної Місії Організації Об’єднаних Націй по Україні (UNSMU) наочно демонструє небажання міжнародного співтовариства підтримувати нинішню українську владу на чолі з Петром Порошенко, оскільки наша країна більше не є демократичною державою!

Як вам заява й оцінка нашої демократії й свободи?

Таку ОСОБИСТУ думку висловив європейський правозахисник Олександр Мітц в спеціальному коментарі кореспонденту одного із українських видань.

За словами експерта, аналітики ООН фактично заявили, що в подальшому Україна не може розраховувати на фінансову і політичну допомогу цивілізованого світу. «Світ втомився від проблем Києва, влада якого спочатку проголошують себе борцями за права і свободи громадян, а потім ці права і свободи методично порушують», – зазначив, зокрема, він.

У той же час, як підкреслив А. Мітц, позиція Організації не гарантує відмови ряду держав надавати Україні гуманітарну і військову допомогу.

Нагадаємо, 12 березня UNSMU оприлюднила дані моніторингу, згідно з яким в період з 16 листопада 2008-го року по 15 лютого цього року міжнародні емісари зафіксували в Україні 89 випадків порушення прав людини. Напередодні свій підпис під документом поставила голова Спеціальної Місії Фіона Фрейзер.

Нам і не дивно, знаючи загальну ситуацію “зсередини”…

Поліція на чолі з міністром Аваковим каже, що вона типу нова, а б*є громадських активістів, як досвідчена стара!

Генпрокурор Луценко не дає руху десяткам і сотням резонансних справ!

А загальну ситуацію добило рішення Конституційного суду 26 лютого, яке протягрули продажні народні депутати, щоб “відмазати” своїх чиновників та нардепів друзів-корупціонерів!

ТО ЩО ДАЛІ, ПЕТРО??? Може, давай ДОСВІДОС?…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я