Війна ООН оновила дані про загиблих цивільних через війну РФ в Україні

ООН оновила дані про загиблих цивільних через війну РФ в Україні

231
0

В ООН зазначають, що кількість загиблих цивільних осіб може бути значно більшою за оприлюднені цифри.

За час повномасштабного вторгнення Росії в Україну, починаючи з 24 лютого від рук російських загарбників, загинули близько 8,5 тисяч мирних жителів України. Ще понад 14 тисяч отримали поранення. Про це у вівторок, 11 квітня, говориться у звіті ООН.

“Через вторгнення РФ загинули 8490 мирних жителів, а 14 244 було поранено. Зокрема, у підконтрольних росіянам частинах Донецької та Луганської областей 652 вбиті та 2316 поранені”, – сказано у звіті.
У той же час фахівці організації зазначають, що ці дані не остаточні. Також кількість убитих через військові дії на території України може бути значно вищою.
“Поки що немає достовірної інформації з таких міст, як Маріуполь (де, за заявами української влади, могли загинути понад 20 тисяч мирних жителів), повністю знищеної росіянами під час штурму Попасної, а також Лисичанська та Сєверодонецька”, – уточнюють експерти ООН.

Внаслідок збройної агресії Росії в Україні загинула 501 дитина. Реальна кількість вбитих може бути більшою. Про це 3 квітня повідомила виконавчий директор ЮНІСЕФ Кетрин Рассел у Twitter.
За її словами, такі дані підтверджені ООН і є попередніми. Реальна цифра, швидше за все, набагато вища.
Рассел зазначила, що майже тисяча дітей поранені. У маленьких українців залишилися рани і шрами, як видимі, так і невидимі, які можуть лишитись на все життя.
“І діти, і цілі родини в Україні своїм життя платять найвищу ціну за цю жорстоку війну. Але і дітям, і цілим родинам потрібен мир… Кожна дитина, хай хоч де вона живе, заслуговує на те, щоб зростати у мирній обстановці. Не можна допускати, щоб хоч одна дитина пережила дитинство, затьмарене насильством і страхом”, – наголосила виконавчий директор ЮНІСЕФ.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я