На голову Новини Оновлені ціни на проїзд не порадували киян

Оновлені ціни на проїзд не порадували киян

186
0

Столичні перевізники підняли оплату за поїзд в маршрутних таксі міста.

Також подорожчав проїзд і в деяких приміських маршрутах, які проїздять через Київ. Про це у понеділок, 5-го грудня, інформує replyua.

Так, подорожчання торкнулося маршрутного таксі з номером 720: раніше вартість проїзду коштувала 4 гривні; тепер послуги перевізника будуть коштувати по 5 грн. Така ж сама зміна (підвищення від 4 до 5 гривень) торкнулась і 320-го маршруту, який рухається з Ірпінської до Хрещатика. На одну гривню подорожчав проїзд і в 192-му маршруті (станція метро «Петрівка» – вул. Мирославська) – тепер проїзд коштує шість гривень. Перевізники пояснили такі зміни тим, що обслуговування автобусів стало значно дорожчим: збільшилися ціни на запчастини. Крім того подорожчало пальне. 

«Насправді це не нові ціни. Вони були затвердженні вже давно. Просто через Київ проїздять приміські перевізники, і їхні ціни демпінгують наші. Тому люди користуються їхніми послугами. Але тепер, коли і вони підвищили ціну за проїзд – зробити це можемо і ми. Раніше нам просто доводилося знижувати ціни, щоб ми могли бути конкурентно-спроможними», – розповідають представники компанії «Союз-авто». 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я