На голову Новини Онищенко прогнозує “роковий скандал” для Порошенка

Онищенко прогнозує “роковий скандал” для Порошенка

147
0

Нардеп-утікач Олександр Онищенко, котрий зараз знаходиться у Німеччині, сподівається, що вже наступної весни президент України Петро Порошенко може піти з посади через скандал, який виникне після публікації політиком інформації про шокуючу корупцію у вищих ешелонах державної влади.

Про це він заявив в інтерв’ю, пише expres.ua.  

  У розмові з журналістами Онищенко вкотре нагадав, що “має кілька кейсів компрометуючих матеріалів, а деякі з них безпосередньо стосуються діяльності Порошенка”.   При цьому, він провів паралелі між попереднім та нинішнім главами держави, заявивши, що на відміну від Януковича, який “давав людям працювати і заробляти”, Порошенко “нікому нічого не дає і гребе все під себе”.

Нардеп також вважає, що війна на Донбасі триває до цього часу тільки тому, що вона вигідна владі з точки зору власного збагачення.   На запитання журналістів, чому Онищенко не приїде до України і не відповість на всі питання слідчих, котрі відкрили проти нього карне провадження, він пояснив, що не хоче, приземлившись в аеропорту, відразу опинитися у в’язниці.

До того ж, він боїться за своє життя і вважає, що для української влади він ворог номер один, і там робитимуть усе, аби прибрати його. Він каже, що готовий співпрацювати зі слідством на території будь-якої європейської держави.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я