На голову Новини Олігархи таємно готують нову партію на парламентські вибори – експерт

Олігархи таємно готують нову партію на парламентські вибори – експерт

135
0

Політолог Володимир Бондаренко не виключає, що українські олігархи провели таємну зустріч.

“Бізнес об’єднує навіть найзапекліших опонентів. Чи могли вони змовитися проти Порошенка? Скоріш за все, йшлося про їхні власні інтереси, які можна посилити, коли маєш позицію влади”, – він сказав в коментарі Gazeta.ua

За словами політолога, олігархи можуть створити власний політичний проект. “Лише партія дозволяє вибудовувати виборчі піраміди. Знайдуть якогось красунчика, який буде “нести прапор”, а за ним уже приховуватимуть, кого захочуть. Це як у знаменитій політичній карикатурі, де вівця несе красивий прапор, а за нею вишикувалося стадо баранів”, – наголосив Бондаренко.

“Влада натякнула деяким олігархам, що для них не буде “теплої ванної”. Вони могли подумати, що лише об’єднавшись, зможуть боротися за власні інтереси. Націлюються вони на парламентські вибори, бо до місцевих партію не розкрутять. Не виключено, що на позачергові. У нас зазвичай, щоб розхитати човен, все роблять на осінь”, – зауважив він.

Нагадаємо, народний депутат з “Блоку Петра Порошенко” Сергій Лещенко заявив, що українські олігархи провели таємну зустріч, на якій шукали спільне рішення, як впливати на владу.

 

gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я