На голову Економіка Олігархи МВФ вимагають від України приватизації великих підприємств!

Олігархи МВФ вимагають від України приватизації великих підприємств!

129
0

Світовим капіталістам з МВФ мало того, що для населення України на їх вимогу Гройсман підвищив на 23% вартість газу! Великий шантаж цілої країни ними продовжується!!! Цього разу на кону великі державні (народні) підприємства!!!

Фонд державного майна та Міжнародний валютний фонд обговорили можливість “вирішення проблем”, які блокують процес великої приватизації.

Про це за підсумками зустрічі з представником МВФ Йостою Люнгманом повідомив голова Фонду держмайна Віталій Трубаров.

“Домовилися з Постійним представником МВФ Люнгманом спільними зусиллями вирішити проблеми, котрі блокують процес великої приватизації”, – написав він в Facebook.

“Чітка вимога МВФ – розпочати в 2019 році продаж компаній з переліку великої приватизації”, – заявив Трубаров.

Україна саме через надмірні міжнародні кредити ВЖЕ стоїть на грані технічного дефолту, а Гройсман бере і бере ще!!!

За Трубарова словами, на сьогоднішній день відібрані на конкурсі 5 місяців тому консорціуми інвестиційних радників не можуть розпочати безпосередню підготовку через судові позови.

“Фактично з квітня місяця минулого року простоює ОПЗ, а інвестиційний радник Pericles Global Advisory в складі консорціуму з White & Case LLP, Kinstellar, KPMG Ukraine та SARS Сapital не може розпочати процес підготовки до приватизації і реструктуризації боргів заводу, в тому числі і перед “Нафтогазом”, що дало б можливість підприємству розпочати виробництво продукції”, – додав він.

Нагадаємо, минулого року план з приватизації уряд Гройсмана виконав на 2%. “Діру” в держбюджеті вирішили покрити за рахунок позики…

А в одній картинці “плідну співпрацю” уряду із олігархами МВФ можна виразити так:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я