На голову Економіка Олігархи почали працювати проти Зеленського!

Олігархи почали працювати проти Зеленського!

257
0

Основна мета – послабити Президента Зеленського і не дати йому провести зустріч в Нормандськім форматі.

В іншому випадку його вплив посилиться, і він зможе за підтримки Франції, Німеччини, з мовчазним невтручанням Трампа сконцентрувати всі гілки влади в Україні.

Зрив зустрічі Нормандської четвірки виставлять Володимира Зеленського слабким і не впливовим на внутрішню політику Президентом:

1. Силові органи не контролює – не може розігнати націоналістів і покарати тих, хто загрожує йому вбивством.
2. Свою фракцію не контролює – одні скандали і нездатність приймати рішення (перший дзвінок – неголосування за взяття під варту Дубневича з боку групи Коломойського в Слузі народу – Дубневич увійшов до парламентської групи Коломойського).
3. Генпрокуратуру не контролює – Рябошапка не притягує до відповідальності конкурентів, зокрема оточення Петра Порошенка, як і допомогти Дональду Трампу в розслідуванні махінацій Джо Байдена.

Останні зливи – це тільки початок, буде ще багато зливів, щоб розхитати команду Зеленського і отримати слабкого Президента.

 

Коли Леонід Кучма йшов на третій термін – йому влаштували плівки Мельниченка і перший майдан, коли навіжена Юлія Тимошенко хотіла стати  Президентом, її рвали два рази, не давши обратися в 2010 і в 2019 роках, коли Віктор Янукович почав концентрувати владу після парламентських виборів 2012 року , і домовився про багатомільярдні інвестиції з Китаєм – його збили Майданом-2. Коли Петро Порошенко почав трусити Коломойського і заблокував роботу великих активів Ахметова в Луганську і Донецьку, йому не дали переобратися і навіть зберегти обличчя – програв з результатом в 25% голосів, позбавляють претензій навіть на посаду прем’єр-міністра в майбутньому.

Прийшов час і для Володимира Зеленського зрозуміти, що Президент в Україні нічого вирішувати сам не буде – потрібна підтримка як мінімум 2х з 3х основних олігархів: Ріната Ахметова, Дмитра Фірташа, Ігоря Коломойського, в іншому випадку його неминуче чекає процес внутрішньополітичної турбулентності, з усіма наслідками, що випливають.

 А що про це думаєте Ви…?

Джерело