На голову Економіка Оксана Яценко як дзеркало міської влади….!

Оксана Яценко як дзеркало міської влади….!

1489
0

Картинки по запросу "фото Зеленський"11 лютого президент Зеленський заявив: «Відповідальність – для мене це плюс. Я хочу допомогти. Президентство дає можливості, де я можу щодня щось робити, щоб не просто так я прожив цей день. Мені це подобається. Влада – це можливість. У мене є можливість допомогти.”

А як працює відповідальность місцевоі влади та окремі представники цієі влади, наприклад, директорка департаменту освіти Оксани Яценко?

Та які вони мають можливості… Та як, та кому допомагають….

Посади, зайняті сумлінними працівниками, ніколи не дають можливість цим працівникам робити «щось», а вимагають робити те, що той працівник, хто обіймає цю посаду, зобов’язаний робити.

Але не будемо сперечатися про різні предмети, просто наведемо факти.

У місті Вінниця начальником департаменту освіти працює Яценко Оксана.Картинки по запросу "фото оксана яценко"

Хочемо звернути увагу громади м.Вінниці та правоохороних органів на те,

що Оксана Яценко, як начальник департаменту освіти сприяла використанню 2,3 млн грн. на встановлення систем очищення води у 36 вінницьких школах, закупивши їх у фірми-привида «Аквасет» і уникаючи конкурентних процедур.

Фактично всі системи були закуплені у ФОП Бурківський Ярослав Юрійович, зареєстрованого одразу після прийняття рішення про встановлення систем.

Також просимо звернути увагу громади на те, що:

“Виконком Вінницької міської ради ухвалив рішення «Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», чим виконавчий орган муніципалітету скоротив видатки на будівництво освітніх установ та закладів.

Згідно з рішенням, виконком «забрав» з кошторису будівництва школи №8, що в мікрорайоні «Поділля», 6 356 878 гривень і ще 8 531 519 грн. з бюджету реконструкції спортивного ядра у школі №33.”Картинки по запросу "фото оксана яценко"

Що зробила Оксана Яценко щоб захистити будівництво? А нічого. Проводила конкурси та хаби. На які витрачалися великі бюджетні кошти.

Які хаби, запитаєте?

Слухайте сюди.

” Минулого тижня у місті відбувся конкурс «The best baby dish» – краща дитяча страва». Кухарі дитячих садочків Вінницької міської ОТГ змагалися за диплом «Майстер шеф» та відзнаку «Страва – the best», повідомляють на сайті Вінницької міської ради.”

Далі.

“Понад два десятки саджанців дерев висадили поруч із вінницькою школою, де діти зі своїми родинами долучилися до екологічної акції «Посади дерево – збережи довкілля». Про що ідеться у повідомленні Вінницької міської ради.”

Ще.

“У Вінниці планують створити другий інклюзивно-ресурсний центр. Відповідний проект рішення підтримав  13 червня, виконавчий комітет Вінницької міської ради.”

“У Вінниці розпочався міський фестиваль української патріотичної пісні імені Героя України Максима Шимка. Про це повідомила начальник департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.”

“Міськрада виділить цього року 2 мільйони гривень на ідеї вінницьких школярів. Призовий фонд конкурсу «Бюджет шкільних проєктів» збільшать удвічі, позаяк у юних вінничан величезне бажання змінювати свої школи на краще – і його варто підтримувати.”

“У приміщення Хабу «Місто змістів» проходить фестиваль «Fly Up Fest: майбутнє починається сьогодні». Проект має на меті допомогти учням у свідомому виборі майбутньої професії, ознайомити з можливостями професійно-технічної освіти та розвитку кар’єри.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.”

І ще десятки подібних заходів, дуже корисних для подальшого життя молоді, втілює в життя Яценко Оксана.Картинки по запросу "фото Оксана Яценко"

Але чомусь вінницькі школярі у своїй більшості не збираються жити в Україні. До речи, все що відбувається, фінансується з бюджету. В повному обсязі.

А гроші забирають з будівництва шкіл.

Може зменшити витрати на модні покази серед школярів?

Особистісні цінності і розумова деградація дуже пов’язані між собою.

У житті дуже важливі скарби культури, виховання, характер, життєздатність, адаптивність. І ще багато чого. І все зобов’язана дати школа та дошкільна освіта!

Тому, між нами, можна сказати – “Діти наше майбутнє”.

А ось помилкові цінності гарантовано приведуть до отупіння всупереч тоннам прочитаних книг та спілкуванню в громаді.

І схема обдурення приблизно така:

Відбувається подія, що суперечить переконанням чи загальнолюдським цінностям.

Все повторюється, багато разів.

Мозок поступово перестає розрізняти реальність від придуманих фантазій і тупіє.

Тому маємо хаби, конференціі, фестивалі, які трактуются як величні перемоги!

І це вбивається у мозок вінничан.

Так ось шановні.

Відповідально заявляємо – дурять народ з самого верху. І дурять українських дітей уже в школах, і навіть починають з дитсадків! Головний винуватець того, що відбувається – департамент освіти та вінницька влада!

Ось ще болюче.

Виконком Вінницької міської ради рішенням №3092 від 22.12.2016 та рішенням №1193 від 18.05.2017 дозволяє забудову території розміром 0.886 га та 0.975 га. В оренді ТОВ “Горизонт-Буд” (ЄДРПОУ 39456854) знаходиться ще і ділянка площею 0.478 га. Всього ТОВ “Горизонт-Буд” взяло 3 цих ділянки в оренду на 5 років (Договір №01869 від 07.11.2016) за ціною 736,7 тисяч гривень.

Гарна ціна за ділянку розміром 2,33 га, ринкова вартість якої, як мінімум — 45 мільйонів гривень.

Будівництво житлового комплексу такого масштабу на комунальній ділянці треба хоч чимось збалансувати.

Забудовник будує та передає у комунальну власність (рішення виконкому Вінницької міської ради №2797 від 07.11.2019) дитячий садок площею 1 719 кв.м. ПО 8 ГРІВЕНЬ ЗА м.2, шановні.Картинки по запросу "фото приватна гімназія "Дельфін""

За декілька днів після отримання в комунальну власність садочка, Вінницька міська рада оголошує конкурс на здачу в оренду комунального дитячого садка. І здає в оренду на 15 років приватній гімназії “Дельфін”.

За умовами договору здачі садок розрахований на 100 осіб має резервувати 20 місць для дітей з муніципальної черги.

Здавши в оренду земельну ділянку для будівництва житлового комплексу “Авалон-5” розміром 2,33 га , та отримавши дитячий садок площею 1 719 кв.м. в комунальну власність міста, черга дітей до дитячих садків міста зменшиться… на 20 осіб. Всього зараз черга складає 250-280 дітей.Картинки по запросу "фото житловий комплекс "Авалон 5""

Як повідомляє Вінницька міська рада, бюджет компенсує приватним дитячим садкам, в середньому, 14 тисяч гривень на рік за 1 дитину.

Отже, продавши ділянку розміром 2,33 гектари навіть за ціною в 35 мільйонів гривень місто б отримало кошти, яких би вистачило для річного фінансування 2 500 вінничан з електронної черги.

Тобто це вирішило б проблему електронної черги всього міста Вінниці на 10 років вперед.

А дитсадок віддали потрібним людям.

Виходить що вони кмітливіші ніж тисячи освітян?

Що не можна знайти у Вінниці розумних працівників, досвідчених менеджерів?? Треба віддати все приватнику, як вже віддали в приватну власність міську владу мільярдерам Порошенко, Гройсману, Моргунову місцева влада!!!

Сумно, браття казацького роду…

Джерело     Олександр Барлага

#влада #міськрада #корупція #зеленський#НАБУ

..