На голову Новини Офіційно: силовики з Вінниччини тричі брали участь у протистояннях в Києві

Офіційно: силовики з Вінниччини тричі брали участь у протистояннях в Києві

118
0

3 березня нардеп Геннадій Москаль отримав офіційну відповідь на власне звернення до ГУ МВС. Депутат вимагав оприлюднити список регіонів України, з яких бійців «Беркуту» відряджали у столицю в період з 30 листопада 2013 року по 23 січня 2014 року.

 

 3 березня нардеп Геннадій Москаль отримав офіційну відповідь на власне звернення до ГУ МВС. Депутат вимагав оприлюднити список регіонів України, з яких бійців «Беркуту» відряджали у столицю в період з 30 листопада 2013 року по 23 січня 2014 року.

 

Отриману інформацію він опублікував на своїй сторінці у Фейсбук.

 

– У Міністерстві внутрішніх справ розглянуто Ваше депутатське звернення щодо переліку підрозділів «Беркут», які були відряджені до міста Києва та задіяні в подіях, що мали місце в місті Києві 30 листопада 2013 року, 01 та 11 грудня 2013 року, 10 січня 2014 року та з 19 до 23 січня 2014 року, у зв’язку з чим повідомляємо наступне.

 

За дорученням керівництва Міністерства та на підставі відповідних наказів про відрядження начальниками ГУМВС, УМВС для надання допомоги ГУМВС України в місті Києві в забезпеченні охорони громадського порядку було передислоковано спецпідрозділи з інших регіонів держави, а саме:

 

з 24 листопада 2013 року — з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей;

 

з 28 листопада 2013 року — з Автономної Республіки Крим;

 

з 02 грудня 2013 року — з Івано-Франківської, Одеської та Херсонської областей;

 

з 12 грудня 2013 року — із Закарпатської області та міста Севастополь. Інформуємо також про те, що під час подій, які мали місце в місті Києві у вказані вище дні, для забезпечення охорони громадського порядку залучалися підрозділи міліції особливого призначення «Беркут» з таких регіонів:

 

30 листопада 2013 року (безпосередньо на майдані Незалежності) — з міста Києва, з АР Крим, Полтавської, Чернігівської, Сумської, Луганської областей;

 

01 грудня 2013 року (на вул. Банковій) — з Кіровоградської, Київської, Луганської, Полтавської, Тернопільської, Харківської та Чернігівської областей;

 

11 грудня 2013 року (на вул. Хрещатик, майдані Незалежності та прилеглих до них вулиць) — з Автономної Республіки Крим, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Житомирської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та міста Києва;

 

10 січня 2014 року біля (будівлі Святошинського районного суду міста Києва) — з міста Києва;

 

з 19 до 23 січня 2014 року (на вул. Грушевського біля стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського) — з Автономної Республіки Крим, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Житомирської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, міст Києва та Севастополя.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я