На голову Новини Одна з найгірших в місті житлово-екслуатаційних кантор ПП «Бокуд» грабує своїх мещканців

Одна з найгірших в місті житлово-екслуатаційних кантор ПП «Бокуд» грабує своїх мещканців

242
0

 ПП «Бокут» на слуху сьогодні у всіх вінничан і причина тому, повірте, аж ніяк не добросовісне виконання своїх послуг.

 ПП «Бокут» на слуху сьогодні у всіх вінничан і причина тому, повірте, аж ніяк не добросовісне виконання своїх послуг.

Житлово-комунальна кантора, здається зовсім «відбилась від рук» і давно живе своїм життям.

Їй не цікаві проблеми мешканців мікрорайону, який вона обслуговує. Тому сьогодні у цих мешканців виникають логічні обурення з приводу роботи, точніше бездіяльності «Бокуда».

Так, жителі будинків що по вулицях: А.Іванова, 3, А.Іванова, 9, Вчительська 12 та Вчительська 14 вже неодноразово оббивають пороги всіх можливих владних інстанцій аби відновити справедливість та змусити «Бокуд» діяти.

Численні звернення-скарги були направлені до міської, обласної рад, до прокуратури та навіть самого мера міста Володимира Гройсмана, однак у відповідь вінничани отримували лише відписки. А тим часом, «Бокуд» продовжує своє свавілля.

Перелік того, що роблять ЖЕКи, величезний, хоча маловідомий звичайному громадянину. Але сплачувати за ці маловідомі і часто дуже непомітні послуги потрібно щомісяця, а то тобі настане кара небесна!

Тому боржників із вище зазначених будинків немає, натомість вони хотіли б отримувати якісні послуги, за які сплачують скажені кошти.

Але ж ні! Під’їзди захаращені, лампочок немає, ліфти не працюють, дахи протікають, подекуди немає дверей, а прибудинкові території – взагалі запущені так, що далі нікуди.

Лавочки в дворах поламані та не пофарбовані вже -енну кількість років, смітничків біля них немає. Про квітники не може йти мови: ні тобі квіточки, ні тобі деревця.

Дітям ніде гратись. Дитячий спортивний майданчик влада обіцяла побудувати ще кілька років тому, але на сьогодні обіцянки залишились обіцянками.

Єдина криниця, до якої люди ходили з усіх навколишніх будинків в дворі вище перерахованих будинків закрита санепідемстанцією тому що потрібна реконструкція (заглиблення) для подачі питної води.

І скільки б мешканці зазначених будинків не просили б «Бокуд» привести до ладу електрощитові, замінити їх зламані деталі (аварійні ситуації вже траплялись). Скільки б не просили замінити вентилі каналізаційної системи (адже при ремонті окремої квартири, або встановленні лічильника, приходиться перекривати вентилі на весь будинок). Скільки б не просили замінити каналізаційні комунікації та не зривати той асфальт, що ще залишився (калюжі не висихають навіть у спеку)… – все даремно!

Жодної реакції, жодних дій!

З допомогою ініціативних жителів в дворі закрили зал ігрових автоматів, яке попри всі закони, тишком-нишком працювало. Однак порожнє приміщення стало місцем для зборищ п’яниць та наркоманів, пляшки та шприци тому свідчать.

Місцеві жителі побоюються за своїх дітей, які граючись часто туди забігають і недарма!

Знову ж таки було написано маса звернень, в тому числі, і до ПП «Бокуд» аби ті прийняли якісь міри, та у відповідь – тиша.

Асфальтом у дворах навіть не пахне! Ліхтарі не працюють, тому чоловіки щовечора йдуть зустрічати своїх дітей та жінок.

Не раз звертались жителі «масложиру» до міської влади, аби у їхньому дворі перелаштували смітники: немає потреби виділяти під них таку велику територію, також варто їх обгородити.Суттєво не вистачає сміттєвих баків, а так як сміття забирають не щодня, – гори відходів стоять просто на вулиці.

На небезпечному для життя свайному полі (не розпочате будівництво), яке розташувалось посеред двору граються діти! Ні «Бокуд», ні влада ніяким чином не реагує на прохання жителів загорнути це поле та озеленити його.

Окрім того, в мікрорайоні відсутні необхідні побутові служби: пошта, перукарня, ремонт взуття, відділення банків, немає навіть дільничого поста.
Важко навіть уявити, що сьогодні в такому «європейському» місті, цілий мікрорайон живе з такими незручностями.

Не даремно, при проведенні конкурсу на кращий ЖЕК міста в 2012 році ПП «Бокуд» зайняв останнє місце серед близько 30 житлово-екслуатаційних кантор.

А основними критеріями оцінювання були – виконання планів поточного ремонту, кількість заявок, які надходять від мешканців на адресу міської ради (чим менше – тим краще), розрахунки по заробітній платі, а також за експлуатацію ліфтів та освітлення місць загального користування, рівень розрахунків мешканців за надані послуги, тобто за утримання будинків та прибудинкових територій, холодне водопостачання та вивезення сміття, – якраз те, чого так добиваються сьогодні жителі «масложиру».

Після проведення цього конкурсу міський голова заявив, що ті ЖЕКи, які займають останні місця, – будуть закривати.

Однак, з того часу, пройшло вже більше двох років, а ПП «Бокуд», як грабувало своїх мешканців, так і продовжує грабувати на наживатись на них.

Хто ж сьогодні зможе після такого, заявити про любов до ЖЕКу? Хоча, якраз жителі отих вказаних будинків, я впевнена просто обожнюють свій «Бокуд», бо не звертаючи увагу на ожеледь, калюжі або сміття перед їхніми під’їздам, квитанції в їхніх поштових скриньках з’являються вчасно, а нарахована там плата не зменшується НІКОЛИ!

Далі буде…

 Олена Маліцка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я