На голову Новини Одіозні друзі Януковича влаштували таємничу "сходку" в Києві з елітними кортежами та...

Одіозні друзі Януковича влаштували таємничу "сходку" в Києві з елітними кортежами та армією охорони (ВІДЕО)

172
0

Рік тому українці вийшли на Євромайдан, сім місяців, як утік кривавий диктатор. Тим часом, найближчі друзі Януковича за лічені дні до нового скликання Верховної Ради в самому центрі Києва зібралися на таємні перемовини.

Рік тому українці вийшли на Євромайдан, сім місяців, як утік кривавий диктатор. Тим часом, найближчі друзі Януковича за лічені дні до нового скликання Верховної Ради в самому центрі Києва зібралися на таємні перемовини.

 

Що ж змінилось у житті поплічників Януковича за цей час, йдеться у сюжеті програми "Гроші". Бізнес-центр у самому серці української столиці – після тривалих перемовин виходить Юрій Бойко, який за Януковича був міністром палива та енергетики.

 

Його прізвище навіть стало символом корупції. Під час революції обіймав посаду першого віце-прем’єр-міністра, а сьогодні пан Бойко переобрався до Верховної Ради, став лідером "Опозиційного блоку", який зібрав рештки поплічників президента-втікача. Новий парламентар має коштовний "Мерседес", декілька охоронців і джип супроводу.

 

Згодом з того ж бізнес-центру виходять не менш відомі Колесніков та Вілкул. Вілкул за Януковича "правив" Дніпропетровською областю. Під час Євромайдану був віце-прем’єр-міністром і навіть боровся за прем’єрське крісло. Сьогодні ж Вілкул на кортежі катається Києвом і не зволікає на правила дорожнього руху – затор за старою звичкою зачекає, поки його автівки перетинають подвійну смугу.

 

Наступного дня Вілкул і Колесніков виходять уже в компанії найбагатшого депутата Верховної Ради Вадима Новинського. Борис Колесніков за Януковича – міністр інфраструктури. Навіть однопартійці дивувалися, як хвацько він вигравав мільярди на підготовці країни до "Євро 2012" Сьогодні він досяг неабиякого успіху. У Колеснікова цілих два новеньких "Мерседеси" S-класу за два з половиною мільйони гривень кожен.

 

 

 

Непогано зараз живеться й голові президентської адміністрації за часів Януковича Сергію Льовочкіну. У скрутні для країни часи у нього мало не батальйон охорони – два німецькі джипи і третя автівка супроводу.

Цікаво, що номерні знаки на машинах Льовочкіна журналісти так не знайшли в базі ДАІ. Тож, після кількаденного спостереження, стає зрозуміло, що друзі Януковича майже через рік після його втечі почуваються добре: обирають найдорожчі автомобілі, винаймають армію охоронців та не зважають на закони і правила.

 

Джерело: ТСН

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я