На голову Новини Обнаглівші нардепи від “ОПЗЖ” оскаржують зняття недоторканності у Конституційному суді!

Обнаглівші нардепи від “ОПЗЖ” оскаржують зняття недоторканності у Конституційному суді!

254
0

Ось вам ВСЯ суть цієї проросійської та сепаратистської партії! До Конституційного Суду України надійшло конституційне подання нардепів від “ОПЗЖ” щодо зняття недоторканості з народних депутатів!

Дослівно: “До Конституційного Суду України 31 січня надійшло конституційне подання 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України “Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканості народних депутатів України)” від 3 вересня 2019 року № 27-IX”.

Документ в основному підписали нардепи від ОПЗЖ (усі 44 члени фракції), а також члени депутатських груп “За майбутнє” і “Довіра”.

Згідно з текстом конституційного подання, нардепи просять КС визнати таким, що не відповідає Конституції закон “Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)”.

Своє клопотання вони обґрунтовують тим, що нібито прийняття закону відбулося з порушенням процедури розгляду та ухвалення.

Передісторія:

  • 3 вересня 2019 року Верховна Рада проголосувала за скасування недоторканності народних депутатів. Рішення підтримали 373 народні депутати. Зміни набудуть чинності з 1 січня 2020 року.
  • У фракції “Опозиційна платформа – За життя” відразу заявили, що оскаржуватимуть зняття недоторканності з депутатів у Конституційному суді.

Джерело: сайт КС