На голову Економіка Облкерівництво СБУ вибивало з підприємців “відкати” на публічних закупівлях!!!

Облкерівництво СБУ вибивало з підприємців “відкати” на публічних закупівлях!!!

639
0

Те, що продажні силовики “кришують” чимало незаконних комерційних напрямків та уього грошовитого – давно відомий факт! А ось ще один про перевертнів у погонах…

Двоє керівників територіальних підрозділів Служби безпеки України вимагали кошти з прозорих бізнес-структур за забезпечення перемоги у тендерах.

За даними СБУ, організаторами протиправної схеми були один із заступників начальника управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях та один із керівників відділів Управління СБУ на Запоріжжі.

 

Гроші працівники СБУ вимагали за попередньою змовою із посадовцями держпідприємства у Донецькій області.

“Під час перевірок процедури держзакупівель зловмисники штучно створювали умови для підтвердження або відхилення кандидатур реальних претендентів. “Відкат” за забезпечення укладання контракту складав 15% від суми договору”, – повідомили у Службі безпеки.

Внутрішня безпека СБУ задокументувала отримання частини хабаря в розмірі 8,5 тисяч доларів. Під час отримання другої частини грошей – 540 тисяч гривень – правоохоронці затримали фігурантів справи відповідно до ст. 208 КПК.

В межах кримінального провадження за ч.3 ст.368 КК тривають обшуки за місцями проживання, проходження служби та роботи фігурантів кримінального провадження.

 
Джерело: пресцентр Служби безпеки України