Економіка Облгази, вкрадені олігархами в Народу, повернути у власність держави !

Облгази, вкрадені олігархами в Народу, повернути у власність держави !

975
0

Облгазы национализируют. Нацкомиссия уже разработала законНайнебезпечніша історія з облгазами це ось ці пропозиції «домовитись», «компромісне рішення між владою і бізнесом».

Ні, крім грабежу на тарифах по доставці є ще пряме розкрадання газу на 10 млрд грн на рік!!!

Облгази повинні бути націоналізовані, відповідний законопроект до речі розроблений ще в 2017 році … але Фірташ тоді все успішно “порішав”, не дарма ж він Порошенко і Кличко висував в президенти і мери …

А ось кого він висував у нас? Хто йому допомагає? Хорошковський?

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, розробила проект закону про повернення газорозподільних мереж у власність держави.Картинки по запросу "фото НКРЭКУ""

«Питання власності мереж не належить до компетенції комісії. Ми розробили проект закону, передали його в уряд, щоб всі мережі були у власності держави, а кошти від їх оренди надходили в державний бюджет ».

Втім, час пройшов, але дії з цього питання у Нацкомісії далі розмов ЧОМУСЬ не пішли… Олігархи явно там мають своїх людей…

Як відомо, олігарх Дмитро Фірташ контролює в Україні близько 70% великих газорозподільних підприємств. Структури мільярдера активно скуповували пакети акцій цих підприємств на приватизаційних конкурсах і аукціонах протягом декількох років.

Джерело

#влада #облгаз#фірташ#бізнес#корупція