На голову Новини ОБЕРЕЖНО! У Вінниці займається волонтерством грабіжник зі стажем, який називає себе АТОвцем...

ОБЕРЕЖНО! У Вінниці займається волонтерством грабіжник зі стажем, який називає себе АТОвцем (ДОКАЗИ, ВІДЕО)

356
0

 

Віктор Імантович Пілманіс вже близько двох років керує чи не найбільшою організацією самооборони Вінниччини: в його штабі 930 осіб.

Усі вони добровільно об’єднались в організацію, «з метою сприяння Вінницькій міській раді, правоохоронним органам, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні адміністративних правопорушень, кримінальних проступків і злочинів…»

А в той час, коли життям чиновників нічого не загрожує, самооборонівці займаються волонтерством. Точніше, виконують роль посередників: Вінницька міська рада дає команду вінницьким вчителям зібрати з учнів консервацію та інші смаколики, а самооборонівці привозять зібрані продукти під міську раду, щоб потім чиновники, позуючи на камери, передали їх в АТО.

 

Заправляє процесом Віктор Пілманіс. Йому міська рада навіть безкоштовний офіс-склад видала на Козицького, 1 та не раз нагороджувала фінансовими преміями.

Керівну роль в міській самообороні Пілманіс займає з початку створення організації, з 2014 року. Міська рада призначила його на цю посаду, хоча на той час, Пілманіс все ще був під підпискою про невиїзд та періодично відмічався в органі кримінально-виконавчої інспекції.

В телефонній розмові Віктор Пілманіс зауважує, що робота в нього не складна, але важлива. Каже, що через популярність організації, наплив членів досить потужний. Головним критерієм відбору самооборонівців являється відсутність судимості. Однак про свої особисті численні судимості згадує неохоче:

     Ну була в мене судимість. По-молодості, побився. Я її не приховую, все місто про це знає, і хлопці мої знають. Судимість закрита. А по Закону України, з такою судимістю, я маю право займатись забезпеченням громадського порядку і волонтерською діяльністю. Мені люди вірять,  – ділиться Віктор Пілманіс.

А може вірять, бо не знають, що Пілманіс – злочинець зі стажем?

Про те, що він займався грабунками, Пілманіс заперечує, мовляв не вірте Інтернету. Проте, не вірити вироку Ленінського районного суду (м.Вінниця) причин немає. А судячи з нього, Пілманіс неоднарозово вчиняв групові грабежі. На його рахунку їх 12 (!).

Став на шлях криміналу Пілманіс ще у 2006 році. «Хазяйнував» в основному на Житомирщині.

Так, з 2006 по 2011рр. Пілманіс з товаришем пограбували: магазин «1000 дрібниць», кафе «Верес» – смт. Романів, Житомирська область; магазин «Комфорт» – смт. Чуднів, Житомирська область; магазин «Оріон», універмаг «Дитячий світ», магазин «Побутова техніка» – м. Радомишль, Житомирська область; продуктовий кіоск – м. Коростишів, Житомирська область; СТОВ «Україна» – с. Стадниця Вінницького району; гараж на подвір’ї будинку №9, по вул. З. Космодем’янської в м.Вінниця та автомобіль «Нісан-Мікро», який знаходився в даному гаражі; ВАТ «НОВА», ТОВ «АЛЬФА» – м. Вінниця…

Неперебірливість у виборі наживи міг би охарактеризувати випадок крадіжки громадянином Пілманісом з кімнати в гуртожитку №2 ВДПУ ім.Коцюбинського: холодильника, мікрохвильової печі, доріжки коврової, двох подушок, ковдри «зима-літо», трьох комплектів рушників, електрочайнику та кавоварки. Сума збитків, завданих навчальному закладу – 9200 грн.

 

 

А в 2002 році Пілманіс Віктор Імантович збив на тролейбусній зупинці літню людину, яка після такої «зустрічі» потрапила до нейрохірургії. Однак, Пілманіс залишився безнаказаним.

За вчинений кримінал Віктор Пілманіс отримав лише три роки умовного засудження (певно, завдячуючи міській раді), а його поплічник – 5 років позбавлення волі.

Легкий переляк, яким відбувся Пілманіс за свої злочини, не завадив і, навіть навпаки, сприяв його карєрному зросту.

Маючи «чорне минуле» головний міський самооборонівець перебуває «на гачку» в міської ради, тому з радістю і в знак вірності виконує всі її забаганки.

Це він давав команди молодикам-самооборонівцям, називаючи себе та свого колегу, до речі, ветеранами АТО, знести Тарифний Майдан, який розташовувався перед міською радою.

Негідний вчинок обурив справжніх учасників АТО.

Про те, що Віктор Пілманіс людина з кримінальним минулим свідчить і його поведінка (ВІДЕО).

Тож, вінничани, які бажають допомогти учасникам АТО, радимо добре подумати перш ніж віддавати зібрані речі та продукти міській самообороні, керівник якої являється грабіжником.

 

А колишніх грабіжників, як ви знаєте, не буває!

[iframe width=”854″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/UgutmMaWxvA” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я