На голову Новини Віктора Малиновського звинувачують у бездіяльності?

Віктора Малиновського звинувачують у бездіяльності?

245
0

Активісти, які займають у «Школі старших по будинкам» Віктора Малиновського обурені матеріалом сайту «Власно» під назвою «Віктор Малиновський  більше не хоче вирішувати житлово-комунальні проблеми вінничан».

Адже, на їхню думку, ніхто не займається більше проблемами ЖКГ Вінниці, як згаданий Малиновський, на якого головний редактор та журналісти «Власно» звели наклеп.

Взяти хоча б, саму «Школу старших по будинкам», яка активно працює вже більше шести років. На її рахунку сотні звернень, десятки судових справ та близько 300 юридично-підкований старших по будинкам.

Віктор Малиновський організував співпрацю між міською радою та громадськістю міста по вирішенню проблемних житлово-комунальних питань. Відтак, з його ініціативи була створена робоча група, яка допомогла вирішити вінничанам не одну проблему.

Малиновський провів більше ста, відкритих для всіх, зібрань «Народних Віче» на Майдані, куди люди приходили скаржитись на проблеми в їхніх житлових будинках.

Неодноразово Віктор Малиновський був ініціатором зустрічей начальників комунальних підприємств і голови обласної ради Сергія Свитка.

Весною, знаючи активну громадську діяльність в сфері ЖКГ, Віктора Малиновського було обрано головою комітету ЖКГ в Громадські раді при ОДА.

Одразу комітетом до депутатських комісій були передані напрацювання, зауваження та пропозиції, однак ніякої реакції у відповідь не було. Депутати не захотіли чути громадськість, відтак Малиновський вирішив продовжити працювати у звичний спосіб.

          – Ми вже звикли, що нас обзивають, вважають божевільними та хворими людьми, а все тому, що ми працюємо з проблемами ЖКГ під керівництвом Малиновського – ділиться враженнями після прочитання статті-наклепу старша по будинку Фаренюк Олена Онуфріївна. – Ми вже навіть не ображаємось. Але коли нашого лідера звинувачують у бездіяльності, а точніше в тому, що він начебто відмовився й далі опікуватись вінницьким ЖКГ – це вже заїло! Ну насправді, хто ще у Вінниці проводить комунальні Майдани? Хто ще переживає за вінничан, які отримали необґрунтовані тарифи? А ніхто! Перед виборами по рекламувався Воловодюк з Максимучком на наших майданах і на цьому все – до побачення! А Малиновський і далі продовжує нас збирати й добиватись прозорих тарифів, – підсумувала Олена Онуфріївна.

        –   Бо справді так, – вклинюється в розмову Морохов Олександр, – очевидно журналісти Воловодюка, після того як він програв вибори, злі на всіх от і кусають навіть своїх – тих, хто стояв з ними по одну сторону барикад. А як інакше пояснити, що журналісти того «Власно» дають неперевірену інформацію. То вони б прийшли, поспілкувалися б з нами, дізнались про те, над чим ми працюємо та чого вже досягли завдяки Малиновському… А ні, вони послухали якусь Ельвіру Мрясову, яка видно, дуже хоче стати головою комітету ЖКГ при ОДА.

          – Ми можемо кожному бажаючому предявити звіти й конкретні документи, які продемонструють нашу роботу, а чи зможе це зробити хоч хтось в цьому місті? – запитує старший по будинку по вулиці Писарєва, 8, Андрій Верич. – Ми тут зі шкури вилазимо аби наші вінничани сплачували справедливу ціну за «комуналку», а нам ще палки в колеса ставлять. А давайте обєднуватись, люди. Пані Ельвіро, замість того, щоб критикувати, прийшли б до нас, розказали хто ви і чим займаєтесь, своїм досвідом поділилися б, а ми своїми реальними напрацюваннями похвалилися б. – Радить Андрій Верич.

А от інший активіст Руденко Григорій вбачає в цій статті політичну гру власників сайту «Власно» Володимира Воловодюка та Ольги Маліновської:

        –  Я думаю, що цю статтю написали якраз перед виборами голови обласної ради, щоб скомпрометувати Віктора Малиновського, який підтримує Людмилу Щербаківську. Видно вони гроші Порошенка відробляють, які їм дали на вибори. Тепер вони створюють інформаційну блокаду, бо хочуть, щоб Олійник – ставленик Порошенка став головою ОДА.

Можливо зерно правди є в словах пана Руденка, адже відомо, що головний редактор «Власно» Олена Шмигельська не один рік відпрацювала на службі прес-секретаря Петра Порошенка.

 

P.S. Журналістське розслідування триває.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я