На голову Економіка Нинішня політична еліта: міжпартійне об’єднання “До корита!”

Нинішня політична еліта: міжпартійне об’єднання “До корита!”

189
0
Фукс и Порошенко: дерибан страны в законе. ВИДЕО :: donbass.ua - новости  ДонбассаОсь чому я називаю нинішню політичну еліту: міжпартійним об’єднанням “До корита!”. Розподіл на владу та опозицію – у них лише для телевізора. Коли справа доходить до масштабних крадіжок вони всі діють спільно. Наче і не було вчорашніх сварок і бійок перед телекамерами.
12-го липня Полтавська обласна рада вчинила масштабне пограбування, віддавши російському олігарху Фуксу 10 газових родовищ. Без аукціонів. Розвідані запаси газу на цих родовищах – не менше 8-ми мільярдів кубометрів.
За це рішення проголосували:
– Фракція БПП облради майже в повному складі. Але, з ними все зрозуміло. БПП – це сьогоднішня Партія регіонів, яка краде, все що можна.До того ж, по Фуксу з’являється все більше доказів, що він є просто кишеньковим олігархом Порошенка та компанії. Як Курченко у Януковича.
Але за безкоштовну передачу родовищ Фуксу проголосували також:
Фракція “Батьківщина” майже в повному складі. (За проголосувало 11 депутатів з 12-ти). Привіт, “Новий курс”!
– Фракція “Радикальної партії Ляшка” (за проголосували всі 7 депутатів). Привіт, скотиняки!
– Фракція партії “Свобода” (за проголосували 6 з 7-ми депутатів). Привіт, патріоти! Як вам працюється на російського ділка?
Поіменний перелік депутатів, що голосували “за” викладу нижче.На зображенні може бути: 3 людини
Шановні опозиційні лідери: Юлія Тимошенко, Олег Ляшко, та Олег Тягнибок! У вас є шанс бодай трохи відновити до себе довіру, як до опозиції. Ви можете доручити своїм фракціям в Полтавській облраді підтримати нашу ініціативу про скликання позачергової сесії. І про скасування раніше виданих погоджень скандальній фірмі Фукса.
Будь ласка, здивуйте мене, якщо ви мене чуєте там, біля корита.
#влада #тімошенко #порошенко #тягнибок

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я