На голову Економіка Новини коротко…

Новини коротко…

270
0

1.Президент України Володимир Зеленський відзначив внесок волонтерського руху в розбудову української армії.

Під час виступу з нагоди 28-ї річниці Збройних сил України Глава держави заявив, що робота волонтерів є однією зі складових міцного фундаменту українського війська та символом згуртованості нації.

«У єдності країни – наша сила. І сьогодні я не можу не згадати тих, хто став безпосереднім учасником розбудови українського війська. Це – наші волонтери», – сказав Президент.

Володимир Зеленський подякував волонтерам за їхню роботу, спрямовану на зміцнення обороноздатності армії.

«Ми дякуємо волонтерам за їхню велику та важливу справу, за кожен переданий армії бронежилет, тепловізор, аптечку й не менш важливі дитячі малюнки з побажанням «Повертайся живим», – зазначив він.

2.

$ 1 млн за посаду. Служба безпеки України викрила на корупції двох керівників Національної академії аграрних наук!

У столиці СБУ затримала двох керівників середньої ланки Національної академії аграрних наук України.
Зловмисники вимагали від комерсанта гроші за право постачати сільгосппродукцію на державні підприємства, підпорядковані академії. Так за поставки зернових ділки вимагали $ 50 000 «відкату».

Крім того чиновники зробили постачальнику ще одне «бізнес-пропозицію» – придбати за $ 1 000 000 посаду керівника одного з підприємств академії.
Правоохоронці затримали обох фігурантів справи при отриманні частин неправомірної вигоди.

3.❗️Порошенко готують нову підозру.

Йдеться про незаконне призначення Сергія Семочко в якості першого заступника керівника Служби зовнішньої розвідки.

За словами Труби, ГБР провело слідчі дії, які говорять “про можливий злочин в діях Порошенко (https://t.me/dumaiIte/2530).

Порошенко фігурує в багатьох гучних розслідуваннях (https://t.me/dumaiIte/2282). Однак поки йому підготували тільки одна підозра. Його суть в тому, що колишній глава держави, зловживаючи владою, втручався в роботу Вищої ради правосуддя.

Джерело