На голову Економіка Новий голова НКРЕКП заявив про неминучість зростання цін на електроенергію для населення!!!

Новий голова НКРЕКП заявив про неминучість зростання цін на електроенергію для населення!!!

441
0

Вже новий керівник НКРЕКП діє на користь олігархів, а не Народу України!!!

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, Валерій Тарасюк вважає, що в середньостроковій і довгостроковій перспективі немає альтернативи вирівнювання цін на електроенергію для населення і підприємців!!!

Він там з головою взагалі дружить, таке заявляти? Бо що при олігарху Порошенку тарифи збільшувались, та ж картина вже за нової влад и “слуг народу”, яка обіцяла перед виборами тарифи знизити??? То ЯКОМУ народу служать вже ЦІ слуги???

Про це він заявив в ефірі програми “Свобода слова”.

“У нас зарплати не будуть європейськими, якщо ми не побудуємо ринок, якщо не переможемо перехресне субсидування і можна довести це на простому прикладі. Це самообман, що ми платимо низький тариф на електроенергію. Ми його платимо в ціні товару: ми платимо низький тариф, за нас його платить хлібзавод, закладає ціну в хліб, ми купуємо хліб за завищеною ціною, а хлібзавод ще й втрачає конкурентоспроможність – і це ланцюгова реакція”, – сказав Тарасюк.

Глава НКРЕКП вважає існування різного тарифу на електроенергію для населення і для бізнесу “раковою пухлиною для української економіки”. Він точно ненормальний!!!

“Іншого шляху, ніж вирівняти ціни для населення і для промисловості в довгостроковій і навіть у середньостроковій перспективі не існує”, – вважає Тарасюк.

Тарасюка було обрано новим головою НКРЕКП 4 листопада 2019. І виявився він точно ТараСЮКА!!!

Ось Що пишуть люди в соцмережах… Вони просто обурені!!!

Константин Якименко

Видно ахмєтов наказав . . .

Vadim Pikus

Вы конечно извините, но ЗЕкоманда обещала снизить тарифы!!! Они трындели все выборы, что у власти “барыги”, вот прошли честные, а жизнь с каждым днем все дороже, спросите у каждого, до выборов была уверенность, что со страной все будет хорошо и мы прорвемся в число цивилизованных стран, а сейчас уже не уверены, в том, что будет вообще независимая Украина в следующем году.

Игорь Элдвиз

Как там в песне (с) “…акробати, клоуни і міми..” Епоху бідності вони вже закінчили для себе! Їй Богу, правий був І.Крилов (с) “… беда коль сапоги начни тачать пирожник, а пироги печи сапожник”… Ці, так виглядає, ще покажуть нам славнозвісне щирого українця Хрущова-кузькину мать!

Evg Prol

“Якщо цей уряд не знизить тарифи для населення, він піде у відставку” © Зеленський.

Igor Kulieshov

Ну так и “если я нарушу закон – пойду сам” (с) Зеленский. Чему вы удивляетесь?

Владимир Пидченко

Нельзя таких во власть пускать. Врет и не краснеет.