На голову Новини Новий вид іранської нафти стане вироком для Росії

Новий вид іранської нафти стане вироком для Росії

114
0

Світові держави повинні бути готовими до різкого падіння ціни на нафту.

 Bloomberg пояснює причину цього. По-перше в новому році санкції з Ірану знімуть, а по-друге, іранські компанії не витрачали час даремно і винайшли новий вид нафти.

Видання повідомляє, що це буде сорт важкої нафти. Іран запланував почати продажі з весни, але ще не визначився березень це буде або квітень. Особливість нового виду нафти в тому, що це буде суміш нафти з родовища Ядаваран, Північний і Південний Азадеган.

Щільність цього сорту нафти буде менше, ніж у марок Soroosh і Nowrooz, але вище ніж у суміші Iran Heavy. На продаж цього сорту роблять великий упор, тому що країні потрібно стати на новий рівень після зняття санкцій. Її продаватимуть в Азію.

Відомо, що ціни на нафту на світовому ринку найбільше впливають на обвал російського рубля, особливо після введення санкцій США за анексію Криму. Світові бізнес-експерти неодноразово повідомляли, що іранська нафта є “вироком” для російської економіки.

У липні західні країни та Іран домовилися про нову ядерну програму країни, яка набирає чинності відразу після зняття санкцій. Після цього країна планує видобуває до трьох мільярдів барелів на добу, а до 2018 року ця цифра збільшиться до п’яти мільярдів. Під час санкцій Іран ретельно приховував інформацію, що відкриті нові родовища нафти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я