На голову Новини Нові патрульні віднаджують вінничан паркуватися на Соборній (ФОТО)

Нові патрульні віднаджують вінничан паркуватися на Соборній (ФОТО)

185
0

Вінницькі патрульні поліцейські, які тільки вчора склали присягу, взялися боротися з незаконними паркувальниками на головній вулиці міста.

Поліцейська Христина каже, що робити зауваження водіям-порушникам і одночасно відповідати “високому званню” патрульного поліцейського – справа не з легких. Проте додає, що водії досить толерантно реагують на вказівки та беруть їх до уваги.

 Ми толерантно спілкуємося з водіями, вони, звісно, трошки засмучуються, коли їх карають за те, що вони порушують, але все розуміють та виправляються, – розповіла поліцейська.

_SAM1061

Кого саме штрафувати, поліцейські не перебирають – підходять до кожного неправильно припаркованого авто, неважливо, чи це крута іномарка, чи простенькі «Жигулі». Щоб водій вийшов із приміщення до свого автомобіля, «копи» злегка стукають по колесах, відтак вмикається сигналізація. Зокрема, біля приміщення обласної ради за п’ять хвилин троє патрульних встигли вручити штраф двом водіям. Порушники й справді зла не тримають – спокійно визнають свої помилки, а дехто навіть робить селфі з «копом».

– Це їхня робота. Я порушив, і вони мені виписали штраф. Все добре. Аби вони тільки не зіпсувалися ці поліцейські. Я в них вірю, навіть фото зробив назгадку, – сказав водій.

_SAM1060

_SAM1064

_SAM1065

Патрульні своєю роботою задоволені. От тільки дехто зізнався, що форма трохи великувата. А ще деяким правшам видали лівостороню кобуру для пістолета, що трохи ускладнить реагування в критичній ситуації. Однак всі як один додають: маленькі недоліки – це ніщо в порівнянні з тією довірою та приязню, з якою вони зіткнулися на першому ж своєму патрулюванні.

_SAM1055

Нагадаємо, у Вінниці запустили Центр управління нарядами, який дозволить оперативно реагувати на повідомлення вінничан та контролювати своєчасність прибуття нарядів поліції.

 

i-vin.info

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я