На голову Новини Нова журналістика в старих хутрах, або чим не вгодив Вінниці Андрій Садовий?

Нова журналістика в старих хутрах, або чим не вгодив Вінниці Андрій Садовий?

157
0

 Журналістика військового часу: особливі запити, особливі вимоги. Перестають діяти декотрі закони мирного часу. Журналіст повинен мати чуйку і автоматично визначати, особливо у владі патріотів та прихованих сепаратистів

 Журналістика військового часу: особливі запити, особливі вимоги. Перестають діяти декотрі закони мирного часу. Журналіст повинен мати чуйку і автоматично визначати, особливо у владі патріотів та прихованих сепаратистів. А тому нікого не має цікавити позиція других. Яка інша, чи альтернативна точка зору!? Про що взагалі мова? Тобто від журналістів вимагаються абсолютно нові підходи в роботі. А ще, кажуть, у період війни не можна критикувати владу. І це було б правильно, пазли «перемир’я» військового часу між владою та журналістами вкладалися б у одну спільну конфігурацію перемоги , якби подекуди не запускались зворотні «індивідуальні» підходи. Арифметика не складається там, де починається процес використання ситуації в своїх владно-конкурентних цілях. Звичні торги перед виборами? Навіть у стані війни?


 

«Виявляється у Вінниці досі ще не знали що таке цензура, аж доки до нас не зібрався приїхати мер Львова Садовий», – дещо розгублено поділились враженнями колеги – журналісти. Справа в тому, що за їхньої інформацією мерія Вінниці заборонила усім муніципальним ЗМІ: і офіційним, і так званим, незалежним, що афільовані з міською владою, висвітлювати приїзд Андрія Садового у Вінницю. Прямо цю інформацію у мерії звісно ніхто не підтвердить, але дійсно на зустрічі із неординарним львівським градоначальником представників загаданих ЗМІ не було.

 

То чим же так налякав львівський мер вінницьких чиновників? Невже тим, що Андрій Садовий фантастично цікава фігура в нинішньому чиновницькому бомонді? Що він при всьому своєму досвіду, харизмі, наявності стійких принципів і очевидному потенціалу загальнодержавного політика не лізе у столичну владу. Може і поки що, але, як відомо, спершу місце першого віце-прем’єра пропонували Андрію Садовому, однак він відмовився, мотивуючи тим, що не хоче в такий скрутний час покидати Львів.

 

Наразі Садовий для себе, як для політика, має головне: він створив структуру – «Самопоміч», котра працює і дає результати. При чому він її нікому не нав’язує: хочете використовувати цей механізм десь там на сході, чи в центрі – будь ласка, а ні, то давайте собі раду як знаєте – ваша справа. Однак, згадаймо, що на останніх виборах до міської ради Києва, «Самопоміч» Садового прийшла з третім результатом.

 

Із коментарів представників доступної і в прямому сенсі відкритої для відвідувачів львівської мерії, які радо запрошують до себе журналістів з інших міст України та світу, дізнаємося, що навіть за нинішніх непростих умов вони змогли навести лад у місті: відремонтувати занедбані будівлі та дороги, спростити умови ведення бізнесу, зокрема дрібного та середнього, збільшити кількість робочих місць тощо.

 

Це так, просто декотрі штрихи західної столиці України. Мова ж не про це, а про те, чим мер міста Лева Андрій Садовий так не вгодив вінницькому чиновництву? І заради чого воно наступає на дуже старі граблі? Просто дежавю.

 

Джерело: prostir-monitor

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я