На голову Новини Нова мрія Королевської – експеримент над пільговиками Вінниччини

Нова мрія Королевської – експеримент над пільговиками Вінниччини

225
0

 Наталія Королевська та її свита порадували вінничан своєю присутністю в четвер, 19 вересня. Розповідали довго про нові досліди над терпінням жителів Вінниччини.

Наталія Королевська та її свита порадували вінничан своєю присутністю в четвер, 19 вересня. Розповідали довго про нові досліди над терпінням жителів Вінниччини.

Планують, як ми вже писали ввести єдині національні картки, за допомогою яких пільговиків розпізнаватимуть у громадському транспорті, при оплаті комунальних послуг та надані соціальної допомоги.

Мовляв, люди більше не вистоюватимуть кілометрові черги й не бігатимуть по кабінетам, збираючи довідки. Прийшли, показали паспорт й отримали те, за чим звернулись і навіть більше.

Розповідали гарно, але на те й вони політики, щоб забивати нам голови казочками.

В кожному районі та містах області, в приміщеннях управлінь пенсійного фонду та центрах надання соціальних послуг, мають облаштувати «прозорі» офіси, в яких й надаватимуть більш якісні послуги і всього за 15 хвилин.

Дарма, що вільні приміщення є не скрізь, – якщо «припече» звільнять приміщення методом звільнення працівників. Все одно, для роботи в «прозорому» офісі стільки працівників не потрібно, вистачить й кількох «натренерованих». Якраз над цим, наразі працює наш губернатор Мовчан Іван.

Скільки піде коштів на комп’ютеризацію, інше облаштування, навчання працівників, випуск хвалених карток… – поки що не ясно. Однак, беручи до уваги ті масштаби, на які замахнулась Королевська – немало. Ми вже мали досвід по побудові прозорих офісів у вінницькій міській раді й знаємо, грошей пішло більше чим маємо толку з тих офісів.

Сумніваюсь, що вже підраховані особи, яким будуть надані національні картки. Тому в загальному, вся ситуація виглядає так собі – вилами по воді.

Чомусь на нараді, яку зібрали на честь приїзду міністра соцполітики жодного разу не прозвучали мінуси таких кардинальних змін, хоча й були присутні представники соцслужб з різних регіонів. Чи то боялись гніву завжди незадоволеної Королевської, чи то не бачать «чорного на білому»?

Щоправда деякі журналісти намагались зачепитись за правду, задаючи логічні питання, однак Наталія Королевська вміло такі запитання обходила або ж просто зводила відповідь на жарти.

В результаті всі розійшлись зі своїми здогадками та припущеннями. Ніякої конкретики, ніяких чітких завдань… одні мрії.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я