На голову Новини НКРЕКП звинуватила офіційне видання Кабміну в затягуванні публікації постанов

НКРЕКП звинуватила офіційне видання Кабміну в затягуванні публікації постанов

117
0

Голова Нацкомісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРКП), Дмитро Вовк заявив, що офіційної видання Кабінету міністрів України “Урядовий кур’єр” затягує публікацію постанов комісії.

Про це Вовк написав в Facebook , передає БізнесЦензор .

Вовк заявив, що “Урядовий кур’єр”, відповідно до закону, повинен публікувати рішення і постанови НКРЕКУ протягом 15 днів від їх прийняття. Це необхідно, щоб постанови вступили в силу.

За словами Вовка, чекають публікації ліцензії на транспортування нафти і нафтопродуктів магістральним трубопроводом, на виробництво електричної енергії, на поховання побутових відходів, на постачання електричної енергії, на переробку побутових відходів.

Також не опубліковані документи про порядок комерційного обліку електричної енергії, з альтернативних джерел енергії, порядок розрахунку роздрібних тарифів на електричну енергію, тарифи на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами), тарифи на постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

Вовк додав, що не опубліковані документи про формування тарифів на послуги з захоронення побутових відходів, “зелені” тарифи на електричну енергію для приватних домогосподарств та форми звітності НКРЕКУ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я