На голову Економіка НКРЕКП пропонує підвищити тариф на холодну воду та водовідведення майже для всіх...

НКРЕКП пропонує підвищити тариф на холодну воду та водовідведення майже для всіх водоканалів!

234
0

Енергоспівтовариство вступилось за незалежність НКРЕКП | Українська  ЕнергетикаНКРЕКП оприлюднила проєкти постанов щодо встановлення нових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг оприлюднила проєкти постанов щодо встановлення нових тарифів на централізоване водопостачання та централізованого водовідведення на 2021 рік. Вартість тарифів на воду буде підвищена, але при цьому вона буде залежати від регіону або від конкретного міста.
Про це повідомили в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Загальне зростання обіцяють на рівні 20%, проєкт постанови з новими тарифами був оприлюднений 20 листопада 2020 р. на сайті Нацрегулятора.
На цю мить невідомо, чи будуть ці тарифи остаточними або виростуть ще. Українцям обіцяють зміни в платіжках на оплату ЖКГ вже з наступного місяця.
Найвища ціна за 1 кубометр водопостачання і водовідведення запланована в Дніпрі та Кропивницькому, вона складе 24,05 грн на водопостачання і 20,83 грн на водовідведення.
Найнижча вартість буде у Львові — для ЛМКП “Львівводоканал” визначили вартість 15,36 грн/ 7,22 грн за водопостачання / водовідведення.
Єдине місто, для якого в проєкті НКРЕКП не вказано тариф — Тернопіль.
Нагадаємо, Нацкомісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики і компослуг, 25 листопада схвалила проєкти постанов про встановлення нових тарифів для облгазів на доставку газу.
У 20 компаніях пропонується підняти тариф в середньому на 80%. Зменшення вартості доставки відбудеться лише в двох операторах.
#влада #НКРЕКП #тарифи #корупція