На голову Новини Незвичний план роботи та закон про подвійне громадянство: як працюватиме Рада

Незвичний план роботи та закон про подвійне громадянство: як працюватиме Рада

141
0

Президент Порошенко вніс на розгляд ВР невідкладний законопроект щодо подвійного громадянства чиновників

Що робити з народними депутатами, які мають подвійне громадянство Верховна Рада може визначитися уже цього тижня. Парламент планує розглянути відповідний законопроект. Про це сьогодні, 13 березня, повідомили на  Погоджувальній раді. Про що йшла мова, розповіла кореспондент “5 каналу” Наталія Жижко.

 Відповідно до календарного плану наразі Верховна Рада працюватиме два тижні поспіль, без перерви на роботу в комітетах чи округах, як це зазвичай відбувається. І голова Ради Андрій Парубій, і керівники францій закликали нардепів до дисципліни, адже заплановані рішення можуть бути ухвалені лише якщо парламент працюватиме у повному складі і депутати дотримуватимуться дисципліні відвідування засідань.

Стосовно тих законопроектів, які мають бути розглянути – поданий Президентом України до Верховної Ради та визначений як невідкладний законопроект, що стосується депутатів і чиновників вищої ланки, які мають подвійне громадянство та набули це друге громадянство добровільно.

 

 

“Сьогодні, 13 березня, Президентом України був поданий до Верховної Ради та визначений як невідкладний законопроект щодо вирішення питань з подвійним громадянством. Президент України вважає, що сьогодні це питання має бути чітко врегульоване, і ситуації, коли чиновники, особливо вищої ланки, має два, три і більше закордонних паспортів – є неприпустимими. Цим законом буде чітко встановлено, що особа, яка добровільно, я підкреслюю, добровільно набула іноземного громадянства буде вважатися такою, яка підпадає під дію вимоги про припинення українського громадянства”, – пояснив представник Президента у Верховній Раді України Артур Герасимов.

Коментуючи цей законопроект Андрій Парубій заявив, що мова буде йтись також про відкликання мандату такого народного депутату. Також говорили, яким чином Україна має протистояти агресії Росії – крім військового аспекту. У “Народному фронті” говорили про посилення санкцій проти Росії, а у “Самопомочі” – про необхідність продовжувати блокаду.

Загалом депутати планують протягом тижня розглянути питання фінансової і банківської діяльності, паливно-енергетичного комплексу, національної безпеки і оборони. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я