На голову Новини Незалежне оцінювання в 2014 році стартує 3 червня

Незалежне оцінювання в 2014 році стартує 3 червня

203
0

 ЗНО у 2014 році розпочнеться 3 червня та триватиме до 27 червня. За цей час майбутні вступники зможуть скласти від 1 до 4 тестів ЗНО з 11 навчальних предметів.

 ЗНО у 2014 році розпочнеться 3 червня та триватиме до 27 червня. За цей час майбутні вступники зможуть скласти від 1 до 4 тестів ЗНО з 11 навчальних предметів.

 

Це передбачає календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, затверджений МОН, повідомляє Освіта.ua.

 

Розпочне програму ЗНО-2014 тест з іноземних мов. Абітурієнти традиційно зможуть обирати для складання одну з європейських мов: англійську, німецьку, французьку або іспанську.

 

Обов’язкове тестування з української мови і літератури, враховуючи кількість випускників у наступному році, буде проведено впродовж двох тестових днів – 5 та 6 червня відповідно.

 

10 червня майбутні абітурієнти матимуть можливість скласти тест ЗНО з російської мови.

 

12 червня відбудеться одне з наймасовіших тестувань з математики. Цього року в Українському центрі оцінювання якості освіти вирішено провести ЗНО з математики впродовж однієї сесії.

 

14, 16 та 18 червня відбудуться тестування абітурієнтів з географії, біології та фізики.

 

Незважаючи на популярність серед абітурієнтів, зовнішнє оцінювання з Історії України також відбудеться впродовж одного дня – 20 червня.

 

Завершуватимуть основну сесію ЗНО-2014 тестування з хімії, всесвітньої історії та світової літератури. Оцінювання з цих предметів відбудуться 23, 25 і 27 червня.

 

Оголошення результатів ЗНО учасників основної сесії заплановане на період з 19 червня до 8 липня.

 

Додаткова сесія для абітурієнтів, які через об’єктивні причини не матимуть можливості пройти ЗНО, відбудеться з 4 до 11 липня.

 

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 3 січня та триватиме впродовж двох місяців до 5 березня включно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я