На голову Новини Цинізм Сенцова вразив українців!

Цинізм Сенцова вразив українців!

253
0

Колишній політв’язень Кремля, український режисер з Криму Олег Сенцов прокоментував спілкування президента України Володимира Зеленського з ветеранами, які перебувають на лінії поблизу фронту на Донбасі.

«Переглянув вчорашнє гучне відео стендапа з серії # янелох. В результаті: сором за президента і гордість за добровольців. Не пишу про військових, бо не відчуваю на це морального права, оскільки не був на війні. Хочеться лише сказати їм спасибі, за те, що у нас все ще є своя країна », – написав Сенцов 27 жовтня на своїй сторінці в Фейсбуці.

Коли з’явився повний фрагмент відео, стало очевидно що Володимир Зеленський усіляко намагався налагодити контакт з військовими і говорив з повагою, однак співрозмовники намагалися змінити тему, щоб не говорити про зброю, яку згодом вивезла поліція.

 

“Сором за що? Що приїхав сам поговорити з людьми, в очі пояснити своє бачення і зустрів шквал люті і грубості?! Хіба красить воїна хамська поведінка і неповага до президента ? У якій країні світу можна таке допустити?”, “Получив квартиру і стало тобі соромно да? Це така повага до президента ? Сором тобі Сенцов і грош ціна”, Соромно? Так бери зброю і йди на передову, квартиру віддай нужденним”, “Уже продався за гроші. Не вдячний,скільки Президент переніс за тебе.І він витянув тебе з неволі”.

 

Джерело