На голову Uncategorized Негідники в Україні! Український орел Гройсман!

Негідники в Україні! Український орел Гройсман!

642
0

Перед тим, як слухати  можновладців в ТВ і ЗМІ – про коронавіруси, за оборону країни, про небувалий єднанні нації перед обличчям видачі кредитів МВФ, потрібно запитати у негідників зруйнували цілісність України, медицину, промисловість, роз’єднати країну з мови, вірі, національності і сколотили на цьому мільярди:
– Як вам сволотам спиться і їсть за вкрадені народні гроші?

Кому що дано.
Одному господь Бог дав просту, грубуватий мову, і вміння працювати руками і головою, а в іншого швіцера мова здатна щохвилини проробляти всякі тонкі художні рітурнелі, прикриваючи злодійські звички.
Приступимо до опису подій.
А адже це дуже дивно, коли люди говорять про предмети, не замислюючись про їх сутність і причини.
Тому конкретно!
Конкретика буде списана з міста Вінниччини, батьківщини українців в першому поколінні – Петре “Чел Маре” Порошенко і Брунете Вови “Базару” Гройсмана.

Тут треба розтлумачити недосвідченому читачеві, що Вінниччина – дзеркало гаплик, настало в Державі. Можна сказати – відображаючи Вінницю маємо портрет незалежної України.
В інших губернаторство та меріях, які при совку були просто областями і виконкомами, таке ж злочинне натхнення щодо сколотити вагончик зелених грошей.
Скрізь одне і теж! Губернатори, мери, сери, пери … А насправді пройдисвіти. Орли-стерв’ятники Порошенко і Гройсмана.
Візьмемо спіч Вови “Базару” за останні дні, в якій колишній директор ринку з 14 років, вчить жити теперішню владу.
І задайте питання собі: чи зможе людина з таким державним мозком зберегти свої мільярди, якщо його відсунуть від корита влади? Звідки він жер в три горла …
Та ні в життя.
Крім як поцупити з бюджету або вкрасти у бідолашна населення ці лихі українці нічого не вміють.
Отже, молодший юрист, бандерівець в першому поколінні, Гройсман. Від армії відкосив по секретної довідці, бананами торгував. Розумова мова розумового державного мужа. Напуття уряду.
“Суспільству треба об’єднається, а влада повинна служити народу” ..
Головатий цей українець із заочним утворенням, нагороджений двома кулеметами і двома пістолетами. Пам’ятайте як при цьому розумниці підвищувалися тарифи в рази? А пам’ятаєте його:
– “Я думаю, що спроба зниження тарифів може за собою потягнути серйозну кризу. Це розірвання всіх наших міжнародних договорів і фактично доведення країни до стану фінансової кризи, якби зниження тарифів було б можливим, я зробив би це” позавчора “.
А зараз тарифи Гройсмана знижені майже у скільки разів? І що?
А ось досить дивні психологічні заяви:
– “Треба чітко, ритмічно і системно, раз-два на добу, говорити про те, що відбувається.”
– “… заходи, які вживає влада – із закупівлі тестів, контролю кордону, запровадження карантинних заходів – правильні.”
– “потрібно збільшити наявність тестів … Ізолювати хворих … Суворий карантин …”
Яка розумна українська голова! Це ж треба таке загорнути. Напевно лікар в душі, тієї Вова. Адже ніхто і не здогадувався, якби Гройсман не відчинив очі світу.
Відчувається навчання в приватній академії. Глубокоінтересная особистість. Українська голова, радість мами.
А от! Перл!
“Кабінет міністрів України повинен негайно звернутися до Європейського союзу з проханням включити Україну в свої плани по боротьбі з коронавірусів.”

Щодо ЄС сильно сказано!
Чехи сперли у італійців маски, Німеччина ПРОДАЛА італійцям маски. Італійці взяли допомогу агресора, навіть не запитавши чий Крим.
Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що спалах коронавируса COVID-19 може привести до розпаду Шенгенської зони.
А от.
«Пандемія COVID-19 привела до серйозної економічної шоку, який вже має суттєвий негативний вплив на Європейський Союз.”
Це Рада Євросоюзу з економіки та фінансів.

Але Вова знає що робить. Головне вішати локшину, не зупиняючись. Він же хоче ще сорок років вести свій український народ в ЄС і НАТО,
“..Я закликаю уряд підготувати програму, яка дозволить людям працевлаштованим за кордоном повернутися на український ринок праці”.

А що ж Ви, українець Вова Гройсман, власною персоною, робили з 2016 по 2019 рік ????
Саме при Гройсману, і його радянському замполіт Реви, за кордон виїхали близько 9 мільйонів українців горбатитися на плантаціях ЄС і Росії!
Знаєте чому?
Гройсман зробив тарифи на ЖКГ непідйомними для бідолах-українців, розвалив всю промисловість, став різко бандерівцем і почав ділити українців за мовою, вірі, національності.
Для цього різним громадським організаціям виділялися сотні мільйонів гривень з бюджету держави і міст, і тільки для вихваляння Гройсмана і його камарильї. Звільнялися від податків “свої контори”. Отримували мільярдні субсидії “свої люди”.
А все почалося в Вінниці.
У Вінниці, будучи головою виконкому, або як він себе називав мером, Гройсман винайшов, порівняно чесну схему відбирання грошей у вінничан на тарифах ЖКГ.
Наприклад два чистих українця файдов і Гройсман організували ТОВ.ЖЕО., Прокладку, яка знімала з вінничан бабло за прибирання землі під будинком.
Ця ж контора чотири роки орендувала приміщення на пару тисяч квадратів в центрі Вінниці за 26 копійок на місяць за квадратний метр.
Далі.
В совку, в міськвиконкомі була своя служба статистики, але Вова, Тямущий українець, на її основі створив приватній конторі “Центр муніципальних систем управління”, посередника, який вважає комунальні послуги вінничан і за це має свій гешефт. 37 мільйонів гривень отримала цей заклад від комунальних служб, за те, що виписує населенню рахунку. Тобто споживач собі вважає за лічильником, несе бабки постачальнику, АЛЕ гроші йдуть в засіки хитрому закладу.
А є “Вінниця-енер”, приватна шарага з Болгарії, призначає своє бачення збору грошей у вінничан за електроенергію.
Ще.
Наприклад.
Є в Вінниці БМУ-3, яке має договір про спільну діяльність з міськвиконкомом.
Так ось, за рішенням виконкому, або мерії, №3001, де з боку виконкому виступає теперішній начальник Вінницької області В.Скальскій відомо, що з 117 303 000 гривен пайового внеску ТОВ “БМУ-3” внесло всього 292 000 гривен.
Геніальні манси, і таких море.
Розглянувши таке чисто українське благородство, гефатер Петре “Чел Маре” Порошенко поставив українця Гройсмана Пуріца на всю Україну!
Ну і маємо, вугілля з США, Роттердам +, Амстердам, десятикратне підвищення тарифів, Свіноборонпром, 9 мільйонів тих, хто виїхав з країни трудящих, ништяки собі і своїй кодлі, понині сидить в кабінетах влади.
Тому розуміти треба за теперішній геволд.
Зараз Гройсман аж вистрибує з мереживних труселя, хоче повернуться до владного корита.
Нічого він не вміє і не може. Голова налаштована тільки на гешефти і Зехер.
Всі його мільярди видавлені з бідолах вінничан та українців.
Крім прозорих офісів, в яких сидять тисячі їм призначених бюрократів, що видають десятки мільйонів довідок, цей молодший юрист-заочник не збудував НІЧОГО! Тільки схеми!
Ну ще, ейная сім’я, звичайно завдяки тільки своїм вродженим якостям розуму, придбала купу торгових центрів і генделики.
Велика річ ця влада. Для кого можливість працювати на благо народу і держави, а для кого можливість зрубати своєї мішпухе грошей.
Викинути цих балобустов з влади, це їм смертний вирок. Тому і час таке неймовірне, можна сказати кошерне.

Джерело

#міськрада #карантин #гройсман #корупція #ДБР