На голову Новини «Небайдужий вінничанин» скаржиться до суду на Комунальний Майдан(ВІДЕО)

«Небайдужий вінничанин» скаржиться до суду на Комунальний Майдан(ВІДЕО)

84
0

Сьогодні о 10:30 годині розпочалося слухання справи громадянина Карпенко О.Л. , який вимагає від міської ради прибрати намети Комунального Майдану.

Обурений мешканець Вінниці  в позовній заяві зазначає, що наметове містечко заважає йому вільно пересуватися по вул. Соборній та площі Незалежності:

«Я являюсь мешканцем м. Вінниці, отже я є членом територіальної громади нашого міста. Мене занепокоює та обурює позиція нашого органу місцевого самоврядування, стосовно того, що вони не реагують на вищезазначені неправомірні дії незрозумілої мені «Вінницької Народної Ради» в особі Малиновського В.В. та його численних приспішників. Вважаю, що міська влада неправомірно зайняла бездіяльну позицію, яка полягає в тому, що нею не проводились та не проводяться жодні дії для захисту мого та інших мешканців права на вільне пересування вулицею Соборною та площею Незалежності нашого міста»

«Як наше місто в особі нашої міської влади, що намагається бути «європейським», може погодитись та змиритись з існуванням в самісінькому його центрі цих «піар засобів» даного «місцевого політика».

Дивно те, що сам громадянин Карпенко, повністю підтримує вимоги Тарифного Майдану та критикує владу. Про те, на пряме запитання чим йому заважає намет, відповісти не зміг.

На камеру позивач заявляє, що сам готовий стояти на Тарифному Майдані та брати участь у безстрокові акції. Тобто думка Карпенка в позовній заяві повністю протилежна тій, що він говорить  біля будинку міського суду.

Також  зявляється багато запитань з приводу звернення гр. Карпенко до міської ради.

В матеріалах справи, позивач 19 листопада 2015р. звернувся до міської ради, і в той же день 19 листопада 2015р. отримав відповідь. Хто писав звернення до міської ради, знає, що інколи відповіді приходиться чекати місяць а то і більше, але аж ніяк не один день.


 

Голова «Народної Ради» Віктор Малиновський вважає, що організатором даної справи є  міська влада, яка в такий спосіб намагається боротися з мітингувальниками.

Більш детально дивіться у відеосюжеті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я