На голову Економіка Не більше 47 тисяч гривень: Зеленський анонсував скорочення зарплат чиновників!

Не більше 47 тисяч гривень: Зеленський анонсував скорочення зарплат чиновників!

673
0

Президент України Володимир Зеленський анонсував зменшення зарплат держслужбовців. Вони не зможуть перевищувати 10 “мінімалок” – близько 47 тисяч гривень.

Про це йшла мова в відеозверненні Глави держави.

Зеленський поінформував, що уряд підготував новий пакет змін до державного бюджету, які пов’язані з необхідністю виділення коштів для боротьби з коронавірусів. Зокрема, було запропоновано створити Фонд з бюджетом в 66 млрд гривень.

У той же час зарплати держслужбовців було запропоновано урізати. Йдеться про введення обмеження, відповідно до якого щомісячні виплати не можуть перевищувати 10 “мінімалок” – близько 47 тисяч гривень.

“Затягнути паски повинні всі державні службовці. Уже з квітня незалежно від рангу і посади їх зарплата не перевищує 47 тисяч гривень. Це стосується всіх – суддів, народних депутатів, прокурорів, працівників Національного банку України, ЦВК і багатьох інших чиновників. Такі ж обмеження стосуються і членів наглядових рад. Мільйонні зарплати і премії пішли в минуле “, – повідомив Зеленський.

Затянуть пояса должны все государственные служащие. Уже с апреля независимо от ранга и должности их зарплата не превышает 47 тысяч гривен. Это касается всех — судей, народных депутатов, прокуроров, работников Национального банка Украины, ЦИК и многих других чиновников. Такие же ограничения касаются и членов наблюдательных советов. Миллионные зарплаты и премии ушли в прошлое”, — сообщил Зеленский.

Джерело

#влада #зеленський #карантин #зарплати #кабмін