На голову Економіка НБУ отримав міжнародну нагороду в категорії “Прозорість”! Анекдот!!!

НБУ отримав міжнародну нагороду в категорії “Прозорість”! Анекдот!!!

167
0

Поки грошова система України ледве оговтується від бездарного “керування” Нацбанком Валерією Гонтарєвою, ця держструктура вже настільки “оздоровилась”, що це ЯКОСЬ побачили навіть у світі!

Національний банк України вперше отримав престижну міжнародну нагороду Central Banking Awards у категорії “Прозорість”! 

13 березня 2019 у Лондоні відбулася церемонія нагородження переможців престижної міжнародної нагороди Central Banking Awards. Цього року Національний банк України вперше став одним з її переможців і отримав нагороду у категорії “Прозорість”.

Участь у церемонії нагородження взяв голова Національного банку України Яків Смолій та директор департаменту комунікацій Наталія Бондаренко.

За словами голови комітету Central Banking Awards і головного редактора Central Banking Крістофера Джеффрі, Національний банк України доклав значних зусиль для підвищення прозорості і продемонстрував, що посилена прозорість може бути важливим інструментом здійснення реформ в складних умовах, а не просто предметом розкоші для центральних банків у процвітаючих країнах з розвиненою економікою.

Нагороду Central Banking Awards у категорії “Прозорість” передусім отримують за здобутки центрального банку з точки зору прозорості по відношенню до широкого кола стейкхолдерів.

Для цього центральний банк має продемонструвати значні здобутки та/або лідерство, підтверджене зрозумілою комунікацією та взаємодією зі стейкхолдерами з використанням каналів внутрішньої та зовнішньої комунікації.

Раніше переможцями категорії “Прозорість” були Банк Ірландії, Банк Ізраїлю, Національний банк Чехії, а також Ріксбанк (центральний банк Швеції).

А як ви вважаєте: ЧИ СТАВ ПРОЗОРІШИМ У СВОЇЙ ДІЯЛЬНОСТІ Нацбанк України? Бо нещодавно одного із його керівників затримано за розкрадання мільйонів доларів міжнародного кредиту…

Тож “справа” Гонтарєвої там живе і процвітає… А враховуючи відміну Конституційним судом статті покарання за незаконне збагачення – тим більше!

Це Україна, крихітко…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я