На голову Новини НАЗК затвердило рекомендації щодо підготовки антикорупційних програм органів влади

НАЗК затвердило рекомендації щодо підготовки антикорупційних програм органів влади

177
0

Вчора, 19 січня, на засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції прийнято рішення, яким затверджено Методичні рекомендації щодо підготовки антикорупційних програм органів влади. 

Про це УНН повідомили у прес-службі НАЗК.

Методичні рекомендації підготовлені НАЗК на виконання Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року №265, та розраховані для використання у роботі суб’єктами затвердження антикорупційних програм, які визначені в ч.1 ст.19 Закону, уповноваженими підрозділами з питань запобігання та виявлення корупції.

Якісна підготовка та виконання антикорупційної програми кожного органу влади – це запорука зменшення рівня корупції в Україні в цілому, та, як наслідок, збільшення рівня довіри населення до органів влади.

Одночасно у відомстві інформують, що НАЗК висловлює готовність надання методичної допомоги органам влади під час підготовки ними антикорупційних програм.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я