На голову Новини НАЗК: У купівлі квартири Лещенком є ознаки адміністративного порушення

НАЗК: У купівлі квартири Лещенком є ознаки адміністративного порушення

153
0

Національне агентство з питань запобігання корупції просить суд оштрафувати народного депутата України Сергія Лещенка за порушення під час купівлі квартири у Києві.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) у четвер, 1 грудня, повідомило, що завершило перевірку факту придбання народним депутатом України Сергієм Лещенком квартири в Києві. У діяx депутата виявлено ознаки адміністративного правопорушення, ідеться у повідомленні, розміщеному на сайті НАЗК, передає dw.com.

Як встановило агентство, під час купівлі квартири Лещенко одержав подарунок у вигляді знижки на її вартість, яка була надана забудовником і яка у 1307,43 разів перевищила мінімальну заробітну плату (загальна сума знижки склала 1801648 гривень). Оскільки на момент придбання неруxомості Лещенко був народним депутатом України, на нього поширювалися вимоги закону про запобігання корупції. Таке порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків карається накладенням штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією подарунка, повідомило агентство.

За інформацією НАЗК, Лещенко відмовився ознайомлюватися з адміністративним протоколом без свого адвоката. Тому антикорупційна установа запросила народного депутата та його захисника прибути до агентства 1 грудня для завершення процедури ознайомлення з протоколом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я